yeni

İYİ TATİLLER DİLEĞİYLE,

uzaktankoyda2

Aşağıda firmamız ve yatlarımız ile ilgili bilgi ve fiyatlarımız görüşlerinize sunulmaktadır. Arzu Yatçılık olarak 3,4 ve 6-kabin yatlarımız ile ekonomik mavi yolculuk hizmeti sağlamaktayız. 6 ile 12 kişi arasındaki arkadaş veya akraba grubunuzla Bodrum, Marmaris veya Fethiye limanlarından gulet kiralama yapabilir, kaliteli ve konforlu bir yat taliline çıkabilirsiniz.

Özel turlarda standart bir rota uygulamamız yoktur, istediğiniz güzergahı belirleyerek dilediğiniz ada ve koyları gezebilmektesiniz. Genel olarak haftalık tur bedeli tatile çıkacak kişi sayınızın artması ile ters orantılı olarak düşmekte yani kişibaşı maliyetiniz daha ucuza gelmektedir.

Hijyen, aşçılık ve servis kalitesi olarak YATLARIMIZDAN enüst seviyede hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamız tamamen müşteri memnuniyetine dayalı faaliyet göstermekte olup bunun için PERSONELİMİZ gereken eğitim, tecrübe ve en önemlisi niyet ve isteğe sahiptir. Bildiğiniz gibi tekne kiralamalarında kumanya ve içecekler sizin tarafınızdan tedarik edilerek tekneye getirilmektedir. Arzu ettiğiniz menü çerçevesinde hazırlanacak kumanya listesininin çıkartılması konusunda aşçımız sizlere yardımcı olacaktır.

KoydaÖncelikle size önerdiğimiz yatlarımız çok rahat edeceğiniz büyüklükte, jeneratörlü ve klimalıdır. Standart teknelerden farklı olarak yiyeceklerin soğutulmasından, fırın, fön makinesine kadar bir çok elektrikli cihazın çalıştırılmasına olanak sağlayacak kapasitede bir jeneratöre sahip olması sizin açınızdan birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Kamaralar ve banyolar büyük tutulmuştur ve çok geniş güverte alanı mevcuttur. Bayan personelin temizliği, titizliği ve disiplini sayesinde çok kaliteli bir yat tatil geçirebilirsiniz. Yatlarımızın yurtdışı çıkış iznine sahip olması da GPS, radar, can salı, v.s gibi can güvenliği ve navigasyon özellikleriyle donatılmış olması anlamındadır.

SGY-BANYO1

Bayan kaptanımız ve kendisine yardımcı olan biri bayan 2 gemici/aşçımız bulunmaktadır. Yat tatiliniz süresince hizmetinizde olacak olan 3 kişilik mürettebatımızdan gemicimiz, tercih edeceğiniz rotaya göre gerekli olan durumlarda kısa süreli olarak teknede bulunup sonrasında sizleri yanlız bırakabilmekte veya hiç tura katılmamaktadır.

FİYAT TEKLİFLERİ

SGY-YANDAN
SGY-BASTONOpsiyon 1: Toplam 6 kişiye kadar olan grubunuz için 3-kabin klimalı yatımız ile Bodrum Limanı çıkışlı olmak üzere Gökova Körfezi güzergahında düzenlediğimiz turumuzun haftalık özel yat kiralama fiyatı 7.500-TL'dir.


ÖN GÜVERTE
SEYİRDEOpsiyon 2: Toplam 8 kişiye kadar grubunuz için 5-kabin ekonomik yatımız ile Marmaris Limanı çıkışlı olmak üzere Fethiye Körfezi,Göcek ve 12 Adalar rotasında veya Bodrum Limanından Gökova Körfezinde haftalık özel yat kiralama fiyatı 8.950-TL'dir.


Opsiyon 3: Toplam 12 kişiye kadar grubunuz için 6-kabin klimalı yatımız ile Marmaris Limanı çıkışlı olmak üzere Bozburun-Selimiye-Datça rotasında veya Fethiye Körfezi Göcek ve 12 Adalar rotasında turumuzun haftalık özel yat kiralama fiyatı 10.950-TL'dir.
güverteyansüvari merdiveniaçıkoturmagrubu
Bu Fiyatlara Dahil Olanlar:
· Kahvaltı, öğlen, (5 çayı) ve akşam yemeği hazırlık ve servisi
· 3 Kişilik mürettebat servisi
· Tur süresince harcanacak yakıt
· Kullanma suyu
· 24 saat sıcak su
· Kablosuz internet
· Tüm havlu ve nevresimlerin temizlenmesi
· Jeneratör çalıştırılması
· Klima kullanımı
· Kano, ringo gibi su sporları imkanı
· 3. Şahıslar Mali Messuliyet Sigortası
· Transit-Log Liman çıkışı
Dahil Olmayanlar:
· Kumanya ve İçecekler
· Liman Bağlama Ücreti
· KDV
Görüşlerinize sunulan Haftalık yat tatili programımız ve ''özel yat kiralama'' fiyat tekliflerimiz TEMMUZ ayı içerisinde Bodrum, Marmaris ve Fethiye limanlarından çıkışlıdır. Eğer Yunan Adalarını da dahil ederseniz güzergaha bağlı olarak yeniden fiyat çalışması yapılması gerekmektedir.

Bizimle ilgili diğer detaylara www.maviyolculuklar.net sitemizden ulaşabilirsiniz. Yatçılık firması olarak Kültür ve Turizm Bakanlığının denetimi altında faaliyet göstermekteyiz ve ''Yat İşletmeciliği'' belgesi sahibiyiz. Sitemizde Deniz Ticaret Odası ve diğer kayıt numaralarımız yayınlanmakta olup hakkımızda şimdiye kadar hiçbir şikayete konu oluşmamıştır.

Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, en kısa sürede sizden haber almayı ümit ederiz.

Saygılarımla,

Ahmet Burçhan Suner
0532 164 67 96