HAKKIMIZDA

hakkımızdaTurizm ve Yatçılık alanında faaliyet gösteren şirketimiz; 2006 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum Rotalarında mavi yolculuk organize etmekteyiz. Merkez ofisimiz Anadolu Hisarı, Beykoz'da bulunmaktadır. Arzu Yatçılık Turizm Reklam ve Tic. Ltd. Şti. olan ünvanımızı 2010 yılında Fethiye MaviTur olarak değiştirerek, faaliyetlerimizi günümüze kadar sürdürmekteyiz.

Kaliteli mavitur hizmetlerine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artmakta ve sahibinden gulet kiralama yapan gruplar daha bilinçli beklentilerle hareket etmektedir. Özellikle Tekne sahibi bir firma olarak, pek çok unsuru bir araya getirmediğimiz takdirde, sektörden yeterli verimin elde edilemeyeceğinin farkındayız. Sağlam ve güvenli tekne görünümünü, sürekli geliştirdiğimiz yat imkanlarımız ile desteklemekteyiz.

Müşterilerimizin Memnuniyeti;
İşimizi doğru yaptığımıza dair inancımızı arttırmakta, en üst düzeyde mavi yolculuk hizmeti sunarak, bizimle tura katılan bütün misafirlerimizin mutlu ayrılmaları, hedefimizde bize rehberlik etmektedir.

Misyonumuz;
Güler yüzlü servisimizi, sağlıklı ve lezzetli aşçılık ile birleştirerek, hijyen kurallarına hiç ödün vermeden, sonuna kadar bağlı kalmaktır. Bizim için ‘Estetik Sunum’ vazgeçilmez öneme sahiptir ve hizmetimizin bir parçasıdır. Bu amaçla işinde profesyonel kişilerden oluşturduğumuz mürettebatımız, uzun yıllar boyu sizlere mavi tur hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Vizyonumuz;
Mavi yaşamın cazibelerini ve mucizelerini sizlere tanıtıp, sevdirerek en ucuz mavitur organizasyonunu düzenlemektir. Mavi cennetin kapılarını aralarken ‘kalitede sürekliliği’ firmamızın birincil ilkesi olarak kabul ediyor ve bunu işimizin vazgeçilmezi olarak görüyoruz.

1 mavi turda biraraya gelmek başlangıç,
1 hafta süresince eğlenmek ilerleme,
1 sonraki sezonda buluşmak, gerçek mutluluktur.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın denetimi altında, her yıl yenilenen izinlerine tabiiyiz. 2696 sayılı Deniz Turizmi Araçları Turizm İşletmesi belgesi sahibiyiz. 594819 sicil numarasıyla İstanbul Ticaret Odası üyesiyiz ve 542401 sicil numarasıyla Deniz Ticaret Odası’na kayıtlıyız.