DEVREMÜLK YAT

Deniz severler ve mavi yolculuk tutkunlarına sezonda 1 hafta bile olsa deniz tatili yapmak isteyenlere yat sahibi olma fırsatı sağlayan “Devre Mülk Yat” sistemimizi sunmaktayız.

Hemen hemen her 3-5 yılda bir yaşanan ekonomik krizler yüzünden ve maddi olanaksızlıklar nedeniyle hayallerinizi ertelemeye artık son verin. 2013 yılını hayallerinizi gerçekleştirme yılı ilan edin. Güney sahillerimizi ve Yunan Adalarını keşfedin. Norveç'te 8 kişiye bir tekne, ve denize hiç kıyısı olmayan İsviçre'de 80 kişiye bir tekne iken, üç tarafı denizle çevrili ülkemizde 3.000 kişiye bir tekne düşmektedir.

Yatçılık sektörüne bir yenilik getirmek, daha çok deniz tutkununa yat tatili imkanı sunmak için başlattığımız bu girişim ege ve güney sahillerimize yeni ziyaretçiler kazandıracağı gibi ada ve koylarımızda daha çok deniz tatili yapılmasına olanak sağlayacaktır.

En iyi Tekne ‘’Arkadaşım Teknesidir’’ Dönemi Artık Son Buluyor

Zaman sizin için önemli ise ve yat tatili tutkunuz ise siz işinize konsantre olun bizde sizin yatınıza. Deniz tatiline çıkmak için hiçbir teferruat ve problem ile uğraşmadan devremülk yat sistemi ile masraflardan da kurtularak, en azından yılda 1 hafta sizi bekleyen temiz ve seyre hazır yatınızla mavi yolculuk yapın.

Devre Mülk Yat Sistemi yalnızca bir deniz tatilinden ibaret değildir. Deniz üzerinde kaliteli bir hizmet sunmak mecburiyeti özellikle bayan personelin gerekliliğini de beraberinde getirmektedir. Dolayısı ile kadromuzu oluşturuken bayan kaptan (personel) tercih etmekteyiz. Bu şekilde muhafazakar grupların da tekne tatili, muhafazakar tekne turu yapmalarına imkan sağlamış oluyoruz.

Geniş bir skalada hem denizcilerin hem de otel lüxünü yaşamayı arzu edenlerin tercihi olarak devremülk tekne artık demir aldı.