Yatırım maliyetlerine hiç katlanmadan ve işletme giderlerini minimuma indiren ve problemlerden bağımsız “Yat Paylaşım” sistemimiz tıpkı “Devre Mülk Konut” sistemi gibi çalışmaktadır. Daha ayrıcalıklı olarak Devre içerisinde serbest haftalar yani sezon içerisinde kalan herhangi bir hafta satın alındığında, önceden belirlenmiş o devreye bağlı kalmak zorunluluğunuz yoktur. Karada bir tatilköyü veya konut ile kıyaslandığında aynı yerde sabit kalmak yerine, bir hafta güzergah boyunca dolaşılmakta koylar ve adalar gezilmektedir. Yat tatili süresince hergün tüm öğünler sizin arzu ettiğiniz menüyü profesyonel aşçımız hazırlamakta, pişirmekte ve servis etmektedir. Kendiniz alışveriş, yemek hazırlığı, bulaşık gibi külfetlerle uğraşmıyorsunuz.

Arzu ederseniz kendi yerinize arkadaşlarınızı veya akrabalarınızı gönderebilir veya kullanamayacağınız dönemleri hemde daha iyi şartlarda satabilir veya devir edebilirsiniz.

Hiçbir ilave külfet altına girmeden tekne sahibi olmanıza olanak sağlayan ‘’Devre Mülk Tekne’’ sistemiz 5+1 yıl boyunca geçerlidir ve süre sonunda isteğiniz doğrultusunda yenilenebilir veya başka şartlarda diğer alternatiflere geçebilirsiniz. Sahibi olduğunuz ‘’Devre Mülk Tekne’’ ile kaptan-aşçı-gemici den oluşan tecrübeli mürettabatımızın önderliğinde ve kaliteli servis anlayışıyla Antalya’dan Bodrum’a kadar uzanan sahil şeridimizi gezebilirsiniz. Ufku daha geniş olanlar programlarına yurt dışı keyfini de ilave ederek Yunan Adalarına çıkabilirler.

Deniz üzerinde yapılan tatillerde eskiden fazla lüks beklentisinin olmaması; kısıtlı yat imkanlarından kaynaklanmaktadır. Denizde Devremülk Yat Sistemi ile profesyonel anlamda yatçılık hizmeti sunulmaktadır. 5 yıldızlı otel hizmeti gibi, klimadan, internet bağlantısına kadar her türlü konforunuz düşünülmektedir. Navigasyon cihazları GPS, Radar sayesinde gecede seyir yapılabilmektedir.

Arayın size en uygun paket hakında bilgi verelim...