Devremülk Yat Fiyatlandırması

Bir dönemlik devreyatın fiyatı sezon içerisindeki 1 haftalık ''özel yat kiralama'' yapmak için ödeyeceğiniz mavi yolculuk fiyatından %30 daha ucuz olmaktadır. Ayrıca devreyat dönemini arkadaş ve akrabalarınızla paylaşabilir, maliyetlerinizi düşürebilir, hatta devrenizi gelir kaynağı haline dönüştürebilirsiniz.

Esas olarak 6 yıl boyunca sahip olunan yatın maliyeti ve tüm giderleri ona sahip olan hissedarlar arasında paylaşılmaktadır. Sistemimizin katılımcıları süre sonunda anlaşmayı yenilemek hakkına sahip olabildiği gibi yeni bir alternatifi de değerlendirebilmektedir.

Her yıl düzenli olarak gulet kiralama yaparak denizde tatil geçiren bir aile tekne satın almaya kalkarsa yaklaşık 21 metre bir gulet tekne sahibi olabilmek için en az 250.000 €’ luk bir yatırım yapılması gerekmektedir. Bunun dışında herkesçe malum yıllık bakım, onarım, personel maaşları gibi giderleri ve teknenin yıllık yıpranma payı da göz önünde tutulduğunda, bir guletin yıllık sabit giderleri en az 65.000-€ civarındadır. Her yıl 2-3 hafta denizde tatil yapmak için denizde devremülk yat sahibi olmanın çok daha avantajlı olduğu ortaya çıkmaktadır.

Devremülk yat sistemi ile seçeceğiniz sezona bağlı olarak 1.990-€ dan başlayan fiyatlar ile çift kişilik bir kamaraya sahip olabilirsiniz. Bu suretle tercih ettiğiniz dönem içerisindeki haftalardan birinde 5+1 yıl boyunca bir hafta süresince mavi yolculuk yapma hakkını elde etmektesiniz.

Devremülk yatın seyir güzergahı o dönemdeki katılımcılar tarafından belirlenebilmektedir. Tamamen misafirlerimizin talepleri doğrultusunda hareket edilmektedir. Karşılıklı görüşülerek sizlerin beklentileri ve ihtiyaçlarını karşılayacak bir sözleşme - kontrat düzenlenmektedir. Kontrat içeriği sistemi tercih edecek misafirlerimizi bağlayıcı hükümler içermediği gibi firma menfaatlerini de korumaya yönelik değildir. Bizim ve sizin görüşlerini karşılıklı olarak mutabık kaldığımız noktaları yazıya dönüştürmektir.