Alternatif Tatil

Bütün yıl boyu çalışarak tatil planlarını yapmaya fırsat bulamayan pek çoğumuz yazın sıcakları bastırdığında her yıl olduğu gibi kendimizi yine bir otelde bulmaktayız. Farklı bir otel veya tatil köyü de olsa her yıl karada tatilini geçirmekten sıkılanlar alternatif tatil önerisi olarak bu opsiyonu deneyebilirler. Animasyon adı altında 1-2 zevzek tarafından sunulan soğuk şakalara hala gülebiliyor musunuz veya zoraki olarak kolunuzdan çekilerek katıldığınız aktivitelerden zevk alabiliyor musunuz? cevabınız hayır ise sizlere önerimiz Senor Frog's ile çıkılan bir mavi yolculuk olacaktır.

Günümüzde yat tatili erişilemeyecek kadar pahalı olmaktan çıkmıştır. Gelişen yat imkanları sizlere otel konforunda belkide daha fazla olanaklar sunmaktadır. Elektrik, soğutma ihtiyacı, klima, internet gibi pek çok imkan kiralık yatlar için standart özelliklerdendir. Özellikle lüks yatlarda sunulan servis kalitesi 5 yıldız otelleri aratmamaktadır. Otele veya tatil köyüne ödenen toplam meblağ ve ekstralar yat kiralama fiyatları ile mukayese edildiğinde daha ucuz olmamaktadır.

Kişiye özel hizmet olarak tanımladığımız ve işinde son derece profesyonel ekibimiz; otellerin son anda topladıkları ve turizmden bihaber sezonluk personeline kıyasla alternatif tatil süresince kaliteli ve güleryüzlü bir servisi çok farklı boyutlara taşımaktadırlar. Kendilerini sadece sizin rahatınıza ve iyi vakit geçirmenize adamış mürettebatımız mutlu bir yat tatili için elinden geleni yapmaktadır. Tatil köylerinde uzayan açık büfe kuyrukları sizleri yemek yemekten bezdirmez ise, haddinden fazla doldurulan tabakların dibi göründüğünde duyulan pişmanlık piskolojinizi mutlaka bozar. Tatil sonu alınan kiloları vermek için harcanan emek yat tatili katılımcılarımızın tecrübe sahibi olmadığı endişelerdir.