Göcek - Ölüdeniz - 12 Adalar - Göcek

Göcek Çıkışlı Tekne Turu

1.GÜN GÖCEK – ZEYTİNLİ ADASI
Saat 14:00 civarında Yatımız hazır vaziyette sizleri bekliyor olacak ve gemicimiz eşliğinde kamaralara yerleşebilirsiniz. Daha sonra liman çıkış (transitlog) işlemleri tamamlanarak gecelemek üzere Zeytinli Adasına doğru demir alınır.

GÖCEK11GÖCEK5GÖCEK9

2. GÜN TERSANE ADASI - HAMAM KOYU
Yatımızdaki ilk kahvaltı sonrası, hareket ederek Tersane Adasında yüzme molası verilir. Arzu eden misafirlerimiz bu adada bulunan antik kalıntıları, ve gözetleme kulesini gezebilirler. Öğle yemeği sonrası civardaki başka bir koyda yüzme molası verilerek konaklamak için Hamam Koyu'na geçilir.

GÖCEK1GÖCEK2GÖCEK4

3. GÜN KELEBEKLER VADİSİ - ÖLÜDENİZ - GEMİLER ADASI
Sabah erken saatlerde yola çıkılır ve kahvaltı için dünyaca meşhur Kelebekler Vadisine ulaşılır. Yüzme molası sonrası öğlen yemeği servisi Ölüdeniz de yapılmaktadır. Akşam yemeği ve geceleme için Gemiler Adasına demirlenir. Günbatımını bu adadaki harabelerden izlemek isteyenler için servis botumuz sizleri karaya çıkartacaktır.

ÖLÜDENİZ3KELEBEKLERVADİSİÖLÜDENİZ1

4. GÜN FETHİYE - TURUNÇ
Civardaki koylardan birinde veya arzu edilirse Fethiye Limanında alınacak kahvaltı sonrası Fethiye veya yakınındaki Kayaköy de bulunan tarihi kalıntıları keşfe çıkabilirsiniz. Akşam yemeği ve güvenli bir geceleme için Turunç Koyuna geçilir.

ZEYTİN ADASI1 TURUNÇGÖCEK3

5. GÜN AĞA LİMANI - BEDRİ RAHMİ KOYU - SIRALIBÜKÜ
Ağa Limanında alınan kahvaltı sonrası dilerseniz koyda yüzebilir veya karaya geçerek harabelere doğru yürüyüş yapabilirsiniz. Öğle yemeği servisimiz için Bedri Rahmi Koyuna geçilir. Burada yatımıza su takviyesi yapılırken dileyenler kaya mezarlarını ziyaret edebilir. Yüzme molası ardından akşam yemeği ve geceleme için seçilen koyumuz Sıralıbük Koyu dur.

BEDRİ RAHMİGÖCEK10GÖCEK12

6. GÜN SARSALA KOYU - YASSICALAR
Kahvaltıdan sonra sabah erkenden demir alınarak Sarsala Koyunda mola verilir. Bu eski iskele koyunda geniş bir kumsal plaj bulunduğundan arzu edenler koya geçerek çeşitli su sporları aktivitelerine katılabilirler. Bu günün programındaki son durağımız akşam yemeği ve konaklamak için Yassıcalar'dır.

YASSICALAR2YASSICALAR12 ADALAR

7. GÜN OSMAN AĞA KOYU - GÖCEK
Kahvaltıdan sonra Göcek civarındaki koylarda yüzme molası verilir. Öğlen yemeği servisimiz Osman Ağa Koyunda verilir ve yine hareket edilerek yakındaki başka bir koya geçilebilir. Son gece konaklamamız ve akşam yemeği için Göcek Adasına demirlenir.

GÖCEK8 AKTUR1GÖCEK13

8. GÜN GÖCEK
Sabah kahvaltısı sonrası tur tamamlanır, bir dahaki mavi yolculuk programında buluşmak ümidiyle artık vedalaşmak zamanıdır.

Not: Mavi tur önerisi içerisinde yer alan tüm konaklama noktalarımız: koylar, adalar kaptanımızın tecrübeleri ve sizlerin istekleri doğrultusunda karşılıklı görüşülerek yeniden düzenlenebilir.