Marmaris Datça Mavi Tur Önerisi

Tatilin İlk Günü MARMARİS
İlk gün kumanya ve çıkış işlemlerinin tamamlanmasını takiben saat 14:00 den itibaren yatımızda yerleşmeye başlayabilirsiniz. Sizler yorgunluk kahvenizi alırken Kaptanımız gezi programı ve yatın özellikleri ve dikkat edilecek hususlar konusunda bilgi sunar Marmaris çıkışlarında akşam yemeği servisimiz ve geceleme limanda yapılır veya Zeytin Adasına geçilebilir.

marmaris limanıARAP ADASI 2BENCİK KOYU 2

Tatilin 2. Günü SERÇE - BOZUKKALE
Güzergahımızdaki ilk durağımız olan Serçe Koyu için kahvaltıdan hemen doğru seyire başlanır. Yüzme molası sonrası öğle yemeği sunulur. Öğleden sonra tekrar bir koy değiştirilir ve korunaklı bir antik liman şehrine, Bozukkale yönünde hareket edilir. Akşam yemeği ve gece konaklaması buradadır.

BOZUKKALE3BENCİK KOYU1SERÇE LİMANI3

Tatilin 3. Günü DATÇA
Kahvaltının tamamlanmasını takiben yeşil cennet Datça'ya geçilir. Buradaki marketlerden tur öncesi unutulan malzemeler tedarik edilebilir. Eğer gerekirse yatımıza su takviyesi yapılabilir. Karaya çıkıldığında dileyenler civardaki Knidos turuna çıkabilirler. Akşam yemeği ve gece konaklaması için Datça yakınında bir koya geçilir.

DATÇA4DATÇA2DATÇA3

Tatilin 4. Günü AKTUR – BENCİK
Turumuz sabah çok erken alınan demirle başlar kahvaltı yola çıkıldıktan sonra servis edilir. Aktur'a varıldığında yüzme molası verilir. Öğle yemeği ve bir sonraki yüzme molası ve için Bencik Koyuna demirlenir. Hisarönü Körfezi ile Gökova Körfezi'ni ayıran Bencik yarımadaya hakim manzarasıyla çok keyiflidir, akşam yemeği ve gece konaklaması bu koydadır.

BENCİK KOYU1BENCİK KOYU 3DATÇA5

Tatilin 5. Günü ORHANİYE – SELİMİYE
Bu gün program biraz yoğun dönüşe geçmeden önce gezilecek şirin koylarımız bulunmaktadır. Erkenden körfezin iç bölgesine doğru harekete geçilir. Yüzme molasından sonra, öğlen yemeği Orhaniye'de verilir. Bizimle birlikte haftaya Bodrum'dan başlayan diğer mavi yolculuk turları için burası buluşma noktasıdır. Güneşin batışı öncesi Kız Kumu adı verilen ve oldukça sığ olan kum oluşumlarının üstünde yürüyüşe çıkabilirsiniz. Son yüzme molası için Selimiye' ye geçilecektir. Akşam yemeği ve geceleme buradadır.

SELİMİYE4ORHANİYE3SELİMİYE2

Tatilin 6. Günü DİRSEK BÜKÜ – BOZBURUN
Bu gün erkenden yola düşülmez keyifli bir kahvaltı sonrası Dirsek Bükü yönünde yola çıkılır. Yüzme molası sonrası bir koy daha değiştirilerek öğle yemeği için meşhur balıkçı kasabası Bozburun' a hareket edilir. Son yüzme molasının ardından geceleme koyuna hareket edilir. Akşam yemeğimiz de burada servis edilir. Artık dönüşe geçtiğimizden son günümüz biraz yorucu olabilir bu nedenle erken yatılması tavsiye edilir.

DİRSEKBÜKÜ1BOZBURUN 3BOZBURUN 2

Tatilin 7. Günü ARAP ADASI – KADIRGA – MARMARİS
Seyrimiz uzun olacak, sabah erken saatlerde yola çıkılır ve kahvaltı seyir esnasında servis edilir. Mola Arap Adasın'da verilir. Daha sonra öğle yemeği için Kadırga Koyuna demirlenir. Geceleme burada yapılabilir veya Marmaris'in gece hayatını merak edenler için Marmaris Yat Limanı'na geçilebilir.

KADIRGA4ARAP ADASI 1MARMARİS3

Tatilin Son Günü MARMARİS
Sabah kahvaltısı limandadır. Burada eşsiz anılarla dolu mavi yolculuk maceramız son bulur. Artık mürettebatımız ile vedalaşmak zamanıdır. Saat 10:00'dan sonra bir daha ki mavitur da buluşmak dileğiyle ayrılabilirsiniz.

Not: Mavi tur önerisi içerisinde yer alan tüm konaklama noktalarımız: koy ve adalar kaptanımızın tecrübeleri ve sizlerin istekleri doğrultusunda yeniden düzenlenebilir.