Marmaris - Datça - Symi - Bozburun - Marmaris

Marmaris Çıkışlı Yunan Adaları Turu - Vizesiz Yunan Adaları Turu

1. Gün MARMARİS
İlk gün sabah erkenden yatımızda buluşularak yerleşmeye başlayabilirsiniz. Kaptanımız sizlere gezi programı ve yatımızın özellikleri hakkında gerekli bilgileri sunarken, pesonelimiz kumanya ve erzaklarımız yerleştirilir . Transitlog ve tur hazırlıkları tamamlandıktan sonra saat 14:00 civarında Kadırga koyuna doğru hareket etmek üzere demir alınır.

marmaris limanıekincikMARMARİS1

2. Gün SERÇE - BOZUKKALE
Yolculuğumuz kahvaltı sonrası Serçe Koyu' na doğru seyir ile başlar. Yüzme molası verildikten sonra öğle yemeği servis edilir. Daha sonra çok korunaklı bir liman şehrine Bozukkale'ye doğru hareket edilir. Akşam yemeğini servisi ve gece konaklaması için burada kalınmaktadır.

SERÇE LİMANI3BOZUKKALE5BOZUKKALE3

3. Gün DATÇA
Kahvaltıdan sonra Oksijen Deposu tabiriyle tanınan Datça'da demirlenir. Buradan eğer gerekli görülür ise su ve diğer kumanya ihtiyaçlarımız tedarik edilebilir. Arzu edenler çok talep gören Knidos turuna katılabilirler. Akşam yemeğimiz ve gece konaklamamız Datça yakınlarında yapılmaktadır.

DATÇA1DATÇA4DATÇA3

4. Gün Symi Adası
Sabah erkenden yaklaşık 1,5 saat sürecek bir yolculuk sonrası şirin Yunan adası Simi'ye (Symi) ulaşılır. Günboyu adada manastır ve diğer ilginç yerler gezilebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Akşam yemeği ve gece konaklamamız için adanın arka tarafına geçilir.

SİMİ5SİMİ4SİMİ1

5. Gün ORHANİYE – SELİMİYE
Bu gün gezicek çok şirin yerlerimiz vardır. Bu yüzden erken saatlerde Körfezin iç kısımlarına doğru harekete geçilir. Yüzme molası vermek ve öğlen yemeğini almak için Orhaniye Koyu'na demirlenir. Burada tekne turu yapanlar mutlaka mola vermektedirler Kız Kumu adı verilen kırmızı kumun oluşturduğu olağanüstü oluşumların üzerinde ve öğleden sonra serinliğinde yürüyüşe çıkabilirsiniz. Akşam yemeğinin hazırlanması ve geceleme için Selimiye' ye geçilecektir.

ORHANİYE2ORHANİYE1SELİMİYE1

6. Gün DİRSEK BÜKÜ – BOZBURUN
Sabah kahvaltısı tamamlandıktan sonra Dirsek Bükü'ne doğru yola çıkılır, yüzme molası için buraya demirlenir. Öğlen yemeği sonrası konaklama durağımıza doğru, meşhur bir balıkçı kasabası olan Bozburun'a hareket edilir. Akşam yemeğimiz buradadır. Ertesi gün yorucu olacağından erkenden yatılması tavsiye edilir.

DİRSEKBÜKÜ2DİRSEKBÜKÜ1BOZBURUN 2

7. Gün ARAP ADASI – KADIRGA – MARMARİS
Seyrimiz uzun olacağı için tura sabah çok erken saatlerde başlanır, kahvaltı servisi Arap Adasın'da dır. Yüzme molası ve öğle yemeği için Kadırga Koyuna demirlenir. Buradan geceleme için Marmaris Yat Limanı'na hareket edilir. Akşam yemeğinden sonra arzu eden konuklarımız Marmaris gece hayatının keyfini çıkartabilir.

ARAP ADASI 2KADIRGA4MARMARİS4

8. Gün MARMARİS
Sabah kahvaltısından sonra unutamayacağınız güzel anılarınızla dolu mavi yolculuk maceramız son bulur, artık kaptanımız ve mürettebatımız ile vedalaşmak zamanıdır. Saat 10:00 dan sonra bir daha ki tekne turu rotanızda buluşmak dileğiyle yatımızdan ayrılabilirsiniz.

Not: Mavi tur önerisi içerisinde yer alan tüm konaklama noktalarımız: koylar, adalar kaptanımızın tecrübeleri ve sizlerin istekleri doğrultusunda karşılıklı görüşülerek yeniden düzenlenebilir.