Marmaris Çıkışlı Tekne Turu

Tatilin ilk Günü MARMARİS YAT LİMANI
İlk gün saat 14:00 den itibaren kumanya ve transit log işlemleri tamamlanarak kabinlere yerleşmeye başlayabilirsiniz. Kaptanımız mavi yolculuk programımız ve tekne hayatı hakkında genel bilgileri sunarken, tur programını kesinleştirebilirsiniz. Marmaris mavi tur çıkışlarımızda ilk akşam yemeği ve geceleme arzu edilirse Marmaris Yat Limanın'da yapılabilir veya yakın bir koya geçilebilir.

MARMARİS4

Tatilin 2. Günü EKİNCİK KÖRFEZİ
Mavi Yolculuk Ekincik Körfezi yönünde seyir ile başlanır. Eğer dilerseniz buradan küçük teknelerle düzenlenen Dalyan turunu alabilirsiniz. Öğle yemeğini takiben diğer bir tur ile Caretta / İztuzu Plajı'na giderek yüzebilirsiniz. Ekincik tekne turuna katılanlara kaya mezarları, çamur banyosu gibi pek çok alternatif sunar. Dalyan kasabası gezildikten sonra akşam yemeği ve konaklama buradadır.

ekincik

Tatilin 3. Günü HAMAM – TERSANE ADASI
Sabah çok erken tekne turuna başlanır ve Fethiye Körfezi'ne geçilir. Burada yemek ve yüzme molalarının verileceği koylar adeta Göcek yöresinde birbiri peşine sıralanmıştır. Koyların durumuna göre Manastır Koyu, Cleopatra / Batık Hamam gibi koylar gezilerek Akşam yemeğinin hazırlığı ve gece kalmak için Tersane Adasın'da demirlenir.

tersane adası

Tatilin 4. Günü KIZIL ADA – FETHİYE YAT LİMANI
Sabah kahvaltısının akabinde tekrar yola çıkılır, yüzmek iseyenler için Kızıl Ada'ya uğranır. Öğle yemeği sonrası civardaki berrak koylarda yüzme molaları verilebileceği gibi arzu edilirse Fethiye Yat Limanı'na doğru hareket edilir. Antik çağlarda adı Telmessos olarak geçen Fethiye gezildikten sonra akşam yemeği alınır ve arzu edilirse gece limanda kalınabilir veya yakındaki bir koya geçilir.

kızılada

Tatilin 5. Günü GÖCEK – YASSICA ADALARI
Eğer gece limanda kalınmış ise sabah kahvaltısı sonrası arzu edenler alışverişe çıkabilirler daha sonra Göcek bölgesinin birbirinden güzel ada ve koylarına doğru yola çıkılr. Göcek Adası'na demirlenir. Yüzme molası ve ğle yemeği sonrası Yassıcalar yönünde hareket edilir. Korunaklı ve güvenli olmasından akşam yemeği ve geceleme burada yapılır.

yassıcalar

Tatilin 6. Günü BEDRİ RAHMİ – AĞA LİMANI
Kahvaltı servisi yapıldıktan sonra ismini ünlü Türk ressamımız Bedri Rahmi'den alan koya hareket edilir. Burası tekne turu yapanların tanklarını yeniden doldurmaları için bir mola durağı gibidir. Su takviyesi esnasında isteyen misafirlerimiz karaya çıkabilirler. Hava ve denizin durumuna göre yüzme molası Domuz Adasın'da verilir. Akşam yemeği ve geceleme ise nefes kesen manzarısıyla Ağa Limanın'da yapılır.

bedri rahmi

Tatilin 7. Günü KUMLUBÜKÜ – CENNET ADASI
Dönüş seyrimiz uzun olacağından sabah çok erken saatlerde mavi tura devam edilir. Kahvaltı Kumlu Bükün'de yapılır. Yüzme molası ve öğle yemeği hazırlıkları için Cennet Adası'na geçilir. Bu son mola noktamızdan sonra geceleme için Marmarise hareket edilir. Akşam yemeğinden sonra arzu eden konuklarımız Marmarisin keyfini çıkartabilirler. İlk kez Marmaris'i ziyaret edenlere renkli gece hayatı caziptir, keşfetmeleri tavsiye edilir.

kumlubükü

Tatilin Son Günü MARMARİS
Son kahvaltı sonrasında unutulmaz güzel anılarla dolu Marmaris mavi tur gezimiz son bulur. Artık kaptan ve mürettebatımız ile vedalaşmak zamanıdır. Saat 10:00 dan itibaren yatımızdan birdahaki mavi yolculuk maceranızda görüşmek üzere ayrılabilirsiniz. Aman bizi dostlarınıza tavsiye etmeyi unutmayın !!

MARMARİS1

Not: Mavi tur önerisi içerisinde yer alan tüm konaklama noktalarımız: koy ve adalar kaptanımızın tecrübeleri ve sizlerin istekleri doğrultusunda yeniden düzenlenebilir.