Mavi Tur Tekne Kiralama KOŞULLARI

Standart ve Klimalı Ekonomik olmak üzere 2 farklı sınıftaki Guletler / Yatlar siz misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre kiralanmaktadır. Birlikte tatile çıkacağınız kişi sayısına göre ’‘kabin kiralama veya gulet kiralama’’ şeklinde 2 opsiyonda değerlendirme yapabilirsiniz. Misafirlerimizin gerçekten memnun kalmaları için mevcut tur beklentileri ile gruplarındaki kişilerin yaş ve isteklerinin birarada göz önünde bulundurulması şarttır. Ayrıca tekne kiralama yaptığınızda seyahat işbirliğiedeceğiniz rotanın uzaklığı, mevcut kişi sayınız ve bütçenize en uygun olanının belirlenmesi gereklidir. Bu amaçla tura çıkan kişilerin tam olarak ne arzuladıklarının irdelenmesi ve buna bağlı olarak herşey dahil mavitur veya tam pansiyon gibi seçeneklerin değerlendirilip, üzerinde mutabık kalınması gerekmektedir. Her grubun farklı konfor beklentileri olmaktadır ve eğer grubu oluşturanların hepsi aynı askaride buluşmadan gulet kiralama yapılırsa birileri mutlaka mutsuz olmakta buda diğerlerini huzursuz etmektedir. Tekne seçiminden sonra tur tarihi, rotası ve menü sopsiyonları konusunda ayrıntılar görüşülerek kararlaştırılacaktır. Son olarak havaalanı transferi talebiniz olur ise uçak detaylarının alınmasıyla birlikte sözleşme aşamasına gelinir.

Mutabık kalınan bütün konuların kayıt altına alınabilmesi için tarafınıza gulet kiralama sözleşmesi gönderilmektedir. Rezervasyonunuzun kesinleşmiş olması için bu sözleşmenin imzalanarak geri faxlanması ve toplam tekne kiralama bedelinin % 40’ının depozito olarak ödenmesi yeterlidir. Kalan bakiye tur başlangıcında kaptana teslim edilebilir. Ebeveynleri ile aynı kamarayı paylaşmaları koşulu ile 8 yaş altındaki çocuklarıyla seyahat eden yolculardan kabin turları için tur bedelinin % 60'i oranında fark talep edilmektedir.Bunlar pek çok farklı bölgelerden biraraya gelmiş kişi ve çiftlerin birbirleriyle uyumlu olarak 1 hafta geçirmeleri için mümkün olduğunca fazla bilgi edinilerek katılımcılar kiralık guletler ile buluşturulmaktadır. Rezervasyon teyidi için sözleşme mutlaka yapılmalı tur iniş biniş saati, rota ve liman bilgileri mutlaka belirtilmelidir.

Ödeme KOŞULLARI

Depozito ödemeleri banka havalesi yoluyla yapılabilir. Banka hesap numaralarımız için iletişime geçmeniz ve yapacağınız ödemelerde; açıklama kısmına tur tarihini yazmanız gerekmektedir.

İptal KOŞULLARI

Rezervasyonunuzu iptal etme koşulları şu şekilde özetlenebilir.

  1. Mavi yolculuk başlangıç tarihinden 3 aya kadar yapılan iptallerde, ödenmiş olan depozito bedelinin %25’i genel gider olarak tahsil edilerek, geri kalan bedel iade edilir.
  2. Tur başlangıç tarihine 2 ay kala yapılan iptallerde, ödenmiş olan depozito bedelinin %40’ı genel gider olarak tahsil edilerek geri kalan bedel iade edilir.
  3. Mavi yolculuk başlangıç tarihine 2 aydan az zaman kaldığında yapılan iptallerde herhangi bir iade yapılmaz.

FİRMA GARANTİSİ SORUMLULUKLARI VE TAAHHÜTLER

Firmamız ''Yat İşletme Belgesi'' sahibi olarak Yat Kiralama Sözleşmesinde belirlenmiş mavi tur programı ve diğer detayların yerine getirilmesinden sorumludur. Misafirlerimizin memnuniyetine azami önemi göstermekteyiz. Birlikte hizmet verdiğimiz diğer kiralık guletler de dahil olmak üzere tüm misafirlerimize sağlanacak güler yüzlü servis firmamızın güvencesi altındadır. Ödemiş olduğunuz mavi tur fiyatları ile gelen bir garanti de istenmeyen teknik arızaların oluşması halinde sizler için telafi yapılacağıdır. İstenmiyen koşulların oluşumaması için azami özen bütün sezon boyunca gösterilmektedir. Her nekadar denize elverişlilik alımı esnasında sezon başı kontrolleri eksiksiz yapılsa bile, denizde meydana gelebilecek teknik arızaların 24 saat içerisinde giderilememesi durumunda firmamız benzer konfor ve kalitede başka bir alternatifi bir gulet kiralama yaparak sunmakla yükümlüdür. Aynı şekilde tur programındaki hizmetlerden bir kısmının, firmamızın kontrolü dışındaki nedenlerden dolayı verilememesinden dolayı oluşacak rahatsızlıkların giderilmesi için de gerekli çarelerin aranacağından emin olabilirsiniz. Yolculuğunuz ile ilgili tüm servisler firmamız garantisi altındadır ve eğer oluşur ise rahatsızlıkların giderilmesi için çareler arayacağımızadan emin olabilirsiniz. Sonuç olarak bizimle yat tatili memnuniyet garantili tur demektir.