3-Kabin Klimalı Gulet Kiralama Fiyatları

SGY-YANDANTecrübeli bir denizci ile birlikte bayan kaptanımız tarafından özel olarak düzenlenen mavi tur organizasyonumuz, yelken yapmayı sevenlere özellikle önerilir. Ağırlıklı olarak haftalık tekne turları düzenlenmesine rağmen daha kısa süreli seyir dönemleri için kiralık gulet talepleriniz mutlaka değerlendirilir. Tamamen misafirlerimizin rahatı ve tercihleri doğrultusunda organizasyonlar yapılmaktadır. Teknemizin yurtdışı çıkış izni bulunmakta olup, Bodrum Limanın'dan başlayarak yakın Yunan Adalarını dolaşmak isteyen misafirlerimiz tarafından özellikle talep edilmektedir. Bütün yıl iple çektiğiniz ve sadece bir haftalığına çıktığınız yat tatili süresince, memnun kalmanız için her türlü özveride bulunulmaktadır. Gezeceğiniz ada koylardan beğenmediklerinizi hiç çekinmeden kaptanımıza bildirebilirsiniz. Gerektiğinde günde 3-4 adet koy değiştirilebilmektedir. Bu kiralık gulet ile ağırlıklı olarak Gökova körfezi ve civar güzergahlarda gezilmektedir. Uçak ile ulaşımı tercih eden misafirlerimizin arzu etmeleri halinde hava alanından Bodrum limanına kadar ki transferiniz, klimalı ve lüks araçlarla organize edilebilimektedir. Bu servisin ücreti kiralık gulet fiyatları içerisine dahil değildir.

SGY-MUTFAKGeceleri koylarda konaklanmakta ve yemekler teknede pişirilmektedir, kumanya ve içecekler gulet kiralama yapıldığından genellikle gruplar tarafından tedarik edilerek yata getirilmektedir. Bunu bir külfet olarak gören misafirlerimiz arzu ederlerse yarım pansiyon veya tam pansiyon olarak da mavi tur yapabilirler. 3 öğün olarak hazırlanacak istediğiniz yemeklerden oluşan menü için özel fiyat sorabilirsiniz. Alkollü veya alkolsüz içecekler yat barından satın alınabileceği gibi anlaşmaya bağlı olarak ödemesi sizin tarafınızdan yapılmak kaydıyla, mavi tur öncesi süpermarket'den tedarik edilerek fatura üzerinden % 10 luk bir servis ve soğutma karşılığı dilediğiniz kadar tüketilebilir.

SGY-BASTON SGY-ÖNMASA

Bu geleneksel Ketch (ayna kıç olan Gulet tipi) ahşap tekne 1987 Bodrum yapımıdır. 6 kişilik misafir grupları tarafından sezonboyuna özellikle Bodrum hayranları tarafından çok sık talep görmektedir. Yaz aylarında evlenen ve özel yat kiralama talep eden balayı çiftleri için ideal ev sahipliği yapılmaktadır. Tutkulu bir denizci olan bayan kaptanımız ile birlikte aşçı/gemiciz hep beraber yardımlaşarak turda hizmet sunmaktadır. Gerektiğinde kaptanımız da menülerin hazırlanmasında, yemek pişirilmesinde hizmetinizde olmakta konforlu ve iyi bir hizmet sunulmaktadır.

SGY-BANYO

SGY-KABİN2Bodrum'un klasik çizgileriyle donatılmış teknemiz yelken keyfi ile ucuzluğu birleştirmek isteyenler için ideal standartlarda 6 kişiye kadar olan arkadaş, dost ve akraba gruplarına rahat bir özel yat kiralama imkanı sunmaktadır. Yatımızda 3 adet kabin ve 2 adet WC bulunmaktadır, tuvaletler elektrikli tip rezervuarlı olup hiç sorunsuz çalışmaktadır. Bir kabin 2 adet single yatak ile donatılmış, diğerlerinde double yatak kullanılmıştır. Ayrıca personel için konaklama yeri mevcuttur. Diğer alternatifler ile kıyaslandığında daha düşük kiralık gulet fiyatları ile tura çıkılmaktadır. Master kabinde kabiniçi özel WC/Duş bulunmaktadır.

SGY-ARKAMASASGY-BANYO1Ayrıca biri güvertede olmak üzere, 2 adet duş misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. Arka güvertede kitap okumak, dinlenmek isteyenler için gölgelik alan (tentelik) bulunmaktadır, rahat bir yemek servisinin sunulduğu geniş yemek masası da buradadır. Yeterli sayıda güneşlenme minderleri güvertede yer almaktadır yat tatili süresince çoğu misafirlerimizin çoğu kabinde uyumak yerine güvertedeki minderleri tercih etmektedirler. Eğer arzu edilirse ön güverteninde üstü seyyar tente ile kapatılarak daha konforlu dinlenme imkanı bulunmaktadır.

3 Kabin Klimalı Gulet - HAFTALIK özel yat kiralama fiyatları

NİSAN/MAYIS

HAZİRAN

TEMMUZ

AĞUSTOS

EYLÜL

EKİM/KASIM

350-€ / Gün

425-€ / Gün

495-€ / Gün

525-€ / Gün

425-€/Gün

350-€ / Gün

2.450-€

2.975-€

3.465-€

3.675-€

2.975-€

2.450- €

Not: Ağustos Ayı Fiyatları 13 Eylül Tarihine Kadar Geçerlidir.

Gulet Kiralama Fiyatlarına dahil olanlar:

  • Kaptan ve Aşçı Personel Hizmeti
  • Liman Bağlama ve Transitlog Ücreti

  • 3 Öğün Yemek Hazırlığı ve Servisi

  • Kullanma Suyu

  • Mavi yolculuk Süresince Harcanan Yakıt

  • 3. Şahıslar Mali Messuliyet Sigortası

Kiralık Gulet Fiyatlarına dahil olmayanlar:

  • Yiyecek, içecek gibi gerekli kumanya ve temizlik malzemeleri yolcularımız tarafınızdan tedarik edilierek yata getirilir.
SGY-KAMARA SGY-YEMEK MASASISGY-KAMARA1

YAT GENEL BİLGİLERİ
Kategori :Standart Yenileme Tarihi :2013
Port : Bodrum Mürettebat Sayısı :2
Tip : Yelkenli Mürettebat Kabin Sayısı :1
Uzunluk : 17m Müret. konuştuğu dillerİngilizce
Genişlik : 4.7m Hostes :Yok
Su Kesimi :2,4 Klima : Tüm kabinlerde
Kabin Sayısı :3 Jenerator Tipi : Onan
Kapasite : 6 Yakit Kapasitesi :1 ton
Motor Tipi : Marin dizel Temiz Su Tankı Kapasitesi : 2 ton
Motor Gücü :213 Atik Su Kapasitesi1 ton
Yapım Yılı :1987 Seyir Hızı ( Knot )6 knot
Yelken Alanı105 Maksimum Hız ( Knot )8 knot

Teknik Detaylar

Her türlü denizcilik navigasyon ekipmanları, telsiz, 12 Volt elektrik, servis botu, can salı ve can yelekleri, yangın söndürücüler, tam donanımlı mutfak.

YAT TEKNİK BİLGİLER
KABİN BİLGİLERİ NAVİGASYON AKTİVİTELERMUTFAKGÜVENLİK
Kabin Sayisi3GPSSnorkelOcakJoker Bot
Double Kabin1PUSULAPaletBuzdolabıCan Yelegi
Master Kabin1 Olta TakimiDondurucuYangın Söndürücü
Twin Kabin1 ScrabbleBuz YapıcıCan Salı
Banyo / Tuvalet2 OkeyFırınCan simidi
Banyo TipiDuş Tabu
Tuvalet tipi: Elektrik Oyun kağıdı
Kabinlerde KlimaVar Tavla
Saç kurutma MakinesiVar
Güvertede Müzik Sis.Var