3 Kabin Standart MotorYat Kiralama Fiyatları

AYB3KABİN-LİMANDAÇevreci kaptanımız tarafından işletilen ve her sezon öncesi eşsiz koylarımızın temizliğinde gönüllü olarak görev alan teknemiz güney sahillerimizde çok sayıda tura katılmıştır. Kaptanımız aşçı olan eşi ile birlikte çıkış yapmaktadır. Sezon süresince misafirlerimizden haftalık tekne turları yerine daha kısa süreli seyir dönemleri için kiralık motoryat talepleriniz mutlaka değerlendirilir. eşi tecrübeli ve eski bir denizcidir ve turlara beraber çıkmaktadırlar. Tamamen misafirlerimizin rahatı ve tercihleri doğrultusunda hareket edilmektedir. Bütün yıl boyunca çalışarak yılda sadece bir kere çıktığınız yat tatili süresince, gezeceğiniz ada koylardan memnun kalmanızın için gerektiğinde günde 3-4 adet koy değiştirilebilmektedir. Bu kiralık motoryat ile sadece Göcek koyları ve Fethiye körfezinde bulunan alternatif güzergahlarda gezilmektedir. Uçak ile ulaşımı tercih eden misafirlerimizin arzu etmeleri halinde hava alanından Fethiye limanına kadar ki transferiniz, klimalı ve lüks araçlarla organize edilebilimektedir. Bu servisin ücreti motoryat kiralama fiyatları içerisine dahil edilmemektedir.

üsttenGeceleri koylarda konaklanmakta ve yemekler teknede pişirilmektedir, kumanya ve içecekler motor yat kiralama yapıldığından genellikle gruplar tarafından tedarik edilerek yata getirilmektedir. Bunu bir külfet olarak gören misafirlerimiz arzu ederlerse yarım pansiyon veya tam pansiyon olarak da mavi tur yapabilirler. 3 öğün olarak hazırlanacak istediğiniz yemeklerden oluşan menü için özel fiyat sorabilirsiniz. Alkollü veya alkolsüz içecekler yat barından satın alınabileceği gibi anlaşmaya bağlı olarak ödemesi sizin tarafınızdan yapılmak kaydıyla, mavi tur öncesi süpermarket'den alınarak faturası üzerinden % 10 luk bir servis ve soğutma karşılığı dilediğiniz kadar tüketilebilir.

Bu geleneksel motoryat 1985 Fethiye yapımıdır. 6 kişilik misafir grupları tarafından sezonboyu Göcek ve 12 Adalar hayranları tarafından çok sık talep görmektedir. Yaz aylarında evlenen ve özel yat kiralama talep eden balayı çiftleri için ideal ev sahipliği yapılmaktadır. Tutkulu bir denizci olan kaptanımız yanında aşçı eşi ile turlara çıkmakta özellikle çocuklu aileler ve çiftlerin çok memnun kaldıkları bir organizasyona ev sahipliği yapmaktadırlar.

arka güvertekabin2
kabin1kabinmaster

Fethiye'nin klasik çizgileriyle donatılmış yatımızda kablosuz internet ile 24 saat dış dünya ile irtibatınızı kurabilirsiniz. Çocuklar veya çocuk ruhlular için playstation-3 yatımızdaki tv-dvd müzik sistemi ile birlikte misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Dalış meraklıları için elektrik motorlu dalga makinesi ile koylarda keşfe çıkabilirsiniz. Deniz keyfini ekonomik fiyatlarla sürmek isteyenler için ideal standartlardaki yatımız 6 kişiye kadar olan arkadaş, dost ve akraba gruplarına özel yat kiralama imkanı sunmaktadır. Motoryatımızda 3 adet kabin, 2 adet WC bulunmaktadır. Banyolardan bir tanesi ortakbanyo kullanılmakta ve bir kabinde kabiniçi özel WC bulunmaktadır. Tuvaletler elektrikli tip rezervuarlı olup problemsiz çalışmaktadır. Biri güvertede olmak üzere 3 adet duş misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. Diğer alternatifler ile kıyaslandığında daha düşük motoryat kiralama fiyatları ile tura çıkılmaktadır. Arka güvertede kitap okumak, dinlenmek isteyenler için gölgelik alan (tentelik) bulunmaktadır, rahat bir yemek servisinin sunulduğu geniş yemek masası da buradadır. Yeterli sayıda güneşlenme minderleri güvertede yer almaktadır yat tatili süresince çoğu misafirlerimiz kabinde uyumak yerine güvertedeki minderleri tercih etmektedirler.

3 Kabin Ekonomik Motoryat - HAFTALIK Kiralama Fiyatları


NİSAN/MAYIS

HAZİRAN

TEMMUZ

AĞUSTOS

EYLÜL

EKİM/KASIM

295-€ / Gün

395-€ / Gün

450-€ / Gün

550-€ / Gün

395-€/Gün

295-€ / Gün

2.065-€

2.765-€

3.150-€

3.850-€

2.765-€

2.065- €

Not: Ağustos Ayı Fiyatları 13 Eylül Tarihine Kadardır.

Motoryat Kiralama Fiyatlarına dahil olanlar:

 • Kaptan ve Aşçı Personel Hizmeti
 • 3 Öğün Yemek Hazırlığı ve Servisi
 • Liman Bağlama ve Transitlog Ücreti

 • Kablosuz Internet

 • Dalış Motoru

 • Müzik Sistemi, Tv-Dvd
 • Playstation-3
 • Kullanma Suyu

 • Mavi yolculuk Süresince Harcanan Yakıt

 • 3. Şahıslar Mali Messuliyet Sigortas

Kiralık Motoryat Fiyatlarına dahil olmayanlar:

 • Yiyecek, içecek gibi gerekli kumanya ve temizlik malzemeleri yolcularımız tarafınızdan tedarik edilierek yata getirilir.

Teknik Detaylar

Her türlü denizcilik navigasyon ekipmanları, telsiz, 12 Volt elektrik, servis botu, can salı ve can yelekleri, yangın söndürücüler, tam donanımlı mutfak.

İMAL / YENİLENME TARİHİ1985/2013
YAPIM YERİFETHİYE
BAĞLAMA LİMANI FETHİYE
BOY - UZUNLUK16 MT
EN4.1 MT
SU KESİMİ HATTI 1.6 MT
TİPİ MOTORYAT
KABİN SAYISI 3
WC/DUŞ SAYISI2
PERSONEL KABİNİ 1
YOLCU KAPASİTESİ 6
MOTOR BEYGİR GÜCÜ
255HP VOLVO
MOTOR DEVİRİ3.000
MAX. SEYİR HIZI12 KNOTS
TEMİZ SU KAPASİTESİ1,5 TON
MAZOT TANK KAPASİTESİ 0,8 TON
ATIK SU TANK KAPASİTESİ0,6 TON