4 Kabin Standart Gulet Kiralama Fiyatları

SEYİRDEEge denizini süsleyen klasik yelkenli yatların sunduğu tüm hizmet ve aktivitelere ulaşabileceğiniz bu kiralık gulet uzun yıllar mavitur hizmeti sunan bir ekip ile birlikte seyre çıkmaktadır. Yatımız kullanım alanı oldukça rahat ve ekonomik standartlardadır. 8 kişiye kadar arkadaş ve akraba gruplarına eğlenceli bir mavi yolculuk sunmaktadır. Teknemiz geleneksel Bodrum yapımı klasik ahşap gulettir ve kabin kullanım alanı ve her kabine özel WC'ler olabildiğince rahat ve geniş tutulmuştur. Arka güverteden kapalı salon bölümüne geçişteki yarı kapalı alan gulet kiralama süresince karşılaşılabilecek kısa süreli yağmur geçişlerinden korunmayı sağlamaktadır. Bu korunaklı bölümde yemek servisinin sunulma imkanı da vardır.

Ayrıca yemek masası ve içki barımız da bu bölümde bulunmaktadır. Dizayn olarak karşılaştığınız diğer guletlerden farklı bir yapısı olması ve denizci forması teknemizin en önemli özelliğidir. Seyir esnasında sallantı ve rahatsızlık oluşturmadan uzun mesafeler katedebilirsiniz. Bodrumun değişken havası ve denizi ile tamamen uyumlu bir yolculuk için tam donanımlı ve ferah bir yolculuk yapabilirsiniz. Koyda

Ağırlıklı olarak deniz mahsülleri terih eden misafirlerimiz için özel hazırladığımız haftalık menümüzde yöreye ait pek çok balık çeşidi dahil edilmektedir. Profosyonel aşçımız deniz mahsülleri konusunda gerçekten uzman olup bilinen avlayacağınız balıklardan kumanyanızda getireceğiniz tüm balıkları farklı pişirme yöntemleriyle damak tadınıza uygun hazırlayabilmektedir.

Alkollü ve alkolsüz İçecekler gulet kiralama fiyatları içerisine dahil edilmemektedir. İçecekler yat barından satın alınabileceği gibi anlaşmaya bağlı olarak ödemesi sizin tarafınızdan yapılmak kaydıyla mavi tur öncesi süpermarket'den satın alınarak faturası üzerinden % 10 luk bir servis ve soğutma karşılığı sunulabilir. Bu konudaki farklı önerileriniz de ekibimiz tarafından değerlendirilebilir. Özellikle kabin kiralama talep eden acentaların talepleri ile şekillenen uygulama methotlarımız değişiklik gösterebilmektedir.
YEMEK MASASIMürettebatımızı oluşturan kaptan, gemici ve aşçımız misafirlerimize mavi yolculuk boyunca hizmet etmek için elinden geleni yapmaktadır, özellikle Türk mutfağından seçilen lezetli ve sağlıklı yemekler her gün elbirliğiyle ve taze olarak hazırlanıp servis edilmektedir. Maceraperestler ve deniz tutkunlarının arzuladıkları pek çok aktiviteye yat tatili içerisinde katılabilirsiniz. Güneşlenmekten ve denize girmekten arta kalan zamanınızda balık tutmak, dalmak, snorkel ile gezinmek ve bazı koylarda su kayağı yapma imkanınız olabilmektedir. Seçeceğiniz rotaya bağlı olarak hafta içerisinde bazı koylarda konuşlanmış olan salaş balık restoranlarında yöresel yemekleri tadabilir veya arzu ettiğiniz mola noktalarında servis botu ile karaya çıkabilirsiniz. Pek çok koy ve civarında tarihi kalıtılılar bulunmaktadır veya tepelerdeki kalelere yürüyüş düzenleyebilirsiniz.

MUTFAK ARKADAN KAPALI SALON

Sezon içerisindeki haftalık tekne turları programımızın indirme-bindirme limanına bağlı olarak tur depar başlangıcını Fethiye veya Marmaris'den biri olarak seçebilirsiniz. Bu iki alternatife ait mavi yolculuk program detaylarımızı göcek mavitur veya fethiye mavitur güzergah açıklamalarında bulabilirsiniz. Ayrıca talep etmeniz halinde hava alanından limana kadar ki transferiniz klimalı ve lüks araçlarla organize edilebilimektedir.

KABİN-4 KABİN-2 KABİN-6
KABİN-1KABİN-3KABİN-5

Konaklama ve yemekler teknede yapılmakta kumanya ve içecekler özel yat kiralama sisteminde genellikle gruplar tarafından tedarik edilerek yata getirilmektedir. Bunu bir külfet adleden misafirlerimiz için yarım pansiyon veya tam pansiyon şeklinde haftalık tekne turları düzenlenebilmektedir. Bu şekilde günde 3 öğün olarak çıkartılan yemekler ''standart menü'' opsiyonu ile hazırlanmaktadır. Menü konusundaki özel talepleriniz ve buna bağlı kiralık gulet fiyatları için tur öncesi irtibata geçebilirsiniz. BANYOTeknemizde haftalık tekne turları için 4 adet ideal standartlarda çift-kişilik geniş ve rahat kabin mevcuttur. Kabinlerde lumbozlar (havalandırma pencereleri), gardırop, komodin ve ayna bulunmaktadır. Tüm kabinlerde özel duş ve marin tipi tuvaletler mevcuttur. Ayrıca güvertede uyuyacaklar için yeterli sayıda minderimiz mevcuttur. Teknemizde arka ve ön güverte bölümlerinde çok rahat dinlenme ve güneşlenme alanlarımız mevcuttur.
Ağırlıklı olarak deniz mahsülleri terih eden misafirlerimiz için özel hazırladığımız haftalık menümüzde yöreye ait pek çok balık çeşidi dahil edilmektedir. Alkollü ve alkolsüz İçecekler gulet kiralama fiyatları içerisine dahil edilmemektedir. İçecekler yat barından satın alınabileceği gibi anlaşmaya bağlı olarak ödemesi sizin tarafınızdan yapılmak kaydıyla mavi tur öncesi süpermarket'den satın alınarak faturası üzerinden % 10 luk bir servis ve soğutma karşılığı sunulabilir.


Standart 4 Kabin Gulet - HAFTALIK Kiralık Gulet Fiyatları

NİSAN/MAYIS

HAZİRAN

TEMMUZ

AĞUSTOS

EYLÜL

EKİM/KASIM

375-€ / Gün

450-€ / Gün

590-€ / Gün

660-€/Gün

590-€/Gün

375-€ / Gün

2.625 €

3.150 €

4.150 €

4.650 €

4.150 €

2.625 €

Gulet Kiralama Fiyatları' na Dahil Olanlar:

  • Kaptan – Aşçı ve Gemici den Oluşan Personel Hizmeti

  • Liman Bağlama ve Transitlog Ücreti

  • 3 Öğün Yemek Hazırlığı ve Servisi

  • Kullanma Suyu ve 24 Saat Sıcak Su

  • Mavi yolculuk Süresince Harcanan Yakıt

  • 3. Şahıslar Mali Messuliyet Sigortası

Gulet Kiralama Fiyatları na Dahil Olmayanlar:

  • Yiyecek, içecek gibi gerekli kumanya ve temizlik malzemeleri yolcularımız tarafınızdan tedarik edilierek yata getirilir.

ARKADAN ÖN GÜVERTE


Teknik Detaylar

Her türlü denizcilik navigasyon ekipmanları, telsiz, 12 Volt elektrik, servis botu, can salı ve can yelekleri, yangın söndürücüler, tam donanımlı mutfak, derin dondurucular, buz yapma makinası.

İMAL / YENİLENME TARİHİ1996 / 2010
YAPIM YERİBODRUM
BAĞLAMA LİMANI FETHİYE
BOY - UZUNLUK19 MT
EN5,3 MT
SU KESİMİ HATTI 1,9 MT
TİPİ GULET
KABİN SAYISI 4
WC/DUŞ SAYISI4
PERSONEL KABİNİ 1
YOLCU KAPASİTESİ 8
MOTOR BEYGİR GÜCÜ
190HP PERKINS
MOTOR DEVİRİ2.600
MAX. SEYİR HIZI9 KNOTS
MARİN JENERATÖR5,5 kVA
TEMİZ SU KAPASİTESİ3 TON
MAZOT TANK KAPASİTESİ 1 TON
ATIK SU TANK KAPASİTESİ1 TON