8 Kabin Klimalı Gulet Kiralama Fiyatları

Lüks bir yat tatili için mavi tura yelken açarak rahatlık ile konforu birleştirmek isteyenler için yüksek standartlarda 8 kabin (16 kişiye kadar) arkadaş, dost ve akraba gruplarınız için çok özel bir mavi yolculuk imkanı sağlamaktadır.

ArkaDış

Teknemiz Marmaris Bozburun yapımı lüks tekne sınıfında olup klasik ahşaptandır. Daha fazla kabin içi ve güverte alanı yaratmak amacıyla ‘’aynakıç’’ adı verilen tipte dizayn edilmiştir. Arka güvertede kitap okumak, dinlenmek isteyenler için yeterli ölçülerde gölgelik alan tente altına yaratılmaktadır, rahat bir yemek servisinin sunulduğu geniş yemek masası ve soğuk içecekler için buz makinası ve 4 adet derin donduruculu barımız da buradadır. Geceleri yıldızların altında uyumak isteyenler için yeterli sayıda güneşlenme minderimiz bulunmaktadır.

Mavi yolculuk için lüks sınf olarak döşenmiş 6 adet kabinimiz çift-kişilik (double) yataklı ve diğer kabinlerimiz 2 X tek kişilik (single) yataklı olarak rahat ve çok geniştir. Tüm kabinlerimizde klima, lumbozlar (havalandırma pencereleri), gardırop, komodin ve ayna bulunmaktadır. Her kabinde özel duş ve ev tipi tuvalet mevcuttur.

KoridorMürettebatımızı oluşturan kaptan, gemici ve aşçımız misafirlerimize hizmet etmek için elinden geleni yapmaktadır, özellikle Türk mutfağından seçilen lezetli ve sağlıklı yemekler mavi yolculuk boyunca her gün elbirliğiyle ve taze olarak hazırlanıp servis edilir. Maceraperestler ve deniz tutkunları için yatımızda pek çok aktiviteye katılabilirsiniz. Güneşlenmekten ve denize girmekten arta kalan zamanınızda rüzgar sörfü, balık yakalamak, dalmak, snorkel ile gezinmek ve aynı zamanda bazı koylarda su kayağı yapma imkanınız olabilmektedir.

Bağlama Limanı olan Marmaris'den çıkış yapılmakla beraber bir önceki turda son durak olarak demirlenen limana bağlı olarak Fethiye, Bodrum veya Göcek Limanlarından birinden de başlangıç yapılabilmektedir. Tercih edeceğiniz rotaya göre alternatif mavi tur önerilerimiz: göcek mavi tur, fethiye mavi tur veya 15 günlük turlar için bodrum mavi tur güzergahlarındadır. Ayrıca talep etmeniz halinde hava alanından limana kadar ki transferiniz klimalı ve lüks araçlarla organize edilebilimektedir.

Konaklama ve yemekler teknede yapılmaktadır, kumanya ve içecekler özel yat kiralama da genellikleYan gruplar tarafından tedarik edilerek yata getirilmektedir. Bunu bir külfet olarak gören misafirlerimiz arzu ederlerse yarım pansiyon veya tam pansiyon kiralık gulet şeklinde mavi tura çıkabilirler. Bu durumda fiyatlandırılması yapılan ''standart menü'' olarak hazırladığımız alternatif sunulmaktadır. 3 öğün olarak hazırlanan ve istediğiniz yemeklerden oluşan farklı menü seçenekleri için özel fiyat sorabilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz İçecekler yat barından satın alınabileceği gibi anlaşmaya bağlı olarak ödemesi sizin tarafınızdan yapılmak kaydıyla yat tatili öncesi süpermarketten alınarak faturası üzerinden % 10 luk bir servis ve soğutma karşılığı dilediğiniz kadar tüketilebilir.


8 Kabin Lüks Gulet - HAFTALIK özel yat kiralama fiyatları

NİSAN/MAYIS

HAZİRAN

TEMMUZ

AĞUSTOS

EYLÜL

EKİM/KASIM

685- €/Gün

895- €/Gün

995-€/Gün

1.095-€/Gün

995-€/Gün

685-€/Gün

4.795- €

6.265- €

6.965- €

7.665- €

6.965- €

4.795- €

Gulet Kiralama Fiyatlarına Dahil Olanlar:

  • Kaptan – Aşçı ve Gemici den Oluşan Personel Hizmeti

  • Liman Bağlama ve Transitlog Ücreti

  • 3 Öğün Yemek Hazırlığı ve Servisi

  • Kullanma Suyu ve 24 Saat Sıcak Su

  • Klima Kullanımı
  • Mavi yolculuk Süresince Harcanan Yakıt

  • 3. Şahıslar Mali Messuliyet Sigortası

Kiralık Gulet Fiyatlarına Dahil Olmayanlar:

  • Yiyecek, içecek gibi gerekli kumanya ve temizlik malzemeleri yolcularımız tarafınızdan tedarik edilierek yata getirilir.

Ön GüverteBastonDış
Kapalı SalonKamaraİç Koridor
BastonArka GüverteYemek Salonu


Teknik Detaylar

Her türlü denizcilik navigasyon ekipmanları, telsiz, radar, 24 Volt elektrik, servis botu, can salı ve can yelekleri, yangın söndürücüler, tam donanımlı mutfak, derin dondurucular, buz yapma makinası

İMAL / YENİLENME TARİHİ2005
YAPIM YERİMARMARİS
BAĞLAMA LİMANI MARMARİS
BOY - UZUNLUK30.7 MT
EN7.9 MT
SU KESİMİ HATTI 2.9 MT
TİPİ KETCH
KABİN SAYISI 8
WC/DUŞ SAYISI8
PERSONEL KABİNİ 1
YOLCU KAPASİTESİ 16
MOTOR BEYGİR GÜCÜ
500HP MAN
MOTOR DEVİRİ3000
MAX. SEYİR HIZI12 KNOTS
MARİN JENERATÖR17,5 KW ve 31 KW
TEMİZ SU KAPASİTESİ10 TON
MAZOT TANK KAPASİTESİ 4 TON
ATIK SU TANK KAPASİTESİ5 TON