3-Kabin Standart Gulet Kiralama Fiyatları

GÖLGELİKBodrum limanına bağlı olarak çalışan ve bölgeyi iyi tanıyan tecrübeli personeliyle düzenlediği mavi tur organizasyonu 6 kişilik özel gruplara fiyat konusunda oldukça hesaplıdır. Limandan geçen küçük grupların günü birlik talepleri ile birlikte önceden rezervasyonlu haftalık tekne turları düzenlenebilmektedir. Kısa süreli seyir dönemleri günübirlik için kiralık gulet talepleriniz 6 veya daha fazla kişiyle karşılanabilmektedir. Özellikle yüksek sezonda ve hafta sonları küçük grupların rahatlıla değerlendirebileceği bir opsiyondur. Balayı turu olarak çok ilginç ve sürprizlerle dolu bir program yeni evlenen çiftlere hazırlanmaktadır. Tercihleriniz doğrultusunda Marmaris güzergahına da organizasyonlar yapılmaktadır. Teknemizin yurtdışı çıkış izni bulunmamaktadır. Bodrum Limanın'dan başlayarak yakın Yunan Adalarını dolaşmak isteyen misafirlerimiz için diğer alternatflerimiz sunulmaktadır. Bütün yıl beklediğiniz hayalini kurduğunuz yat tatili süresince, memnun kalmanız için her türlü özveride bulunulmaktadır. Gezilen ada ve koylardan beğenmediklerinizi hiç çekinmeden kaptanımızla paylaşarak değiştirebilirsiniz. Normal şartlarda günde 3-4 adet koy değiştirilebilmektedir. Bu kiralık gulet ile ağırlıklı olarak Gökova körfezi ve civar güzergahlarda gezilmektedir. Uçak ile ulaşımı tercih eden misafirlerimizin arzu etmeleri halinde hava alanından Bodrum limanına kadar ki transferiniz, klimalı ve lüks araçlarla organize edilebilimektedir. Bu servisin ücreti kiralık gulet fiyatları içerisine dahil değildir.

ARKA OTURMA GRUBUGeceleri koylarda konaklanmakta ve yemekler aşçımız tarafından teknede pişirilmektedir, kumanya ve içecekler gulet kiralama yapıldığından genellikle gruplar tarafından tedarik edilerek yata getirilmektedir. Kumanya listesinin hazırlanması ve tedariki ile uğraşmak istemeyen misafirlerimiz arzu ederlerse yarım pansiyon veya tam pansiyon olarak da mavi tur yapabilirler. 3 öğün olarak hazırlanacak arzu ettiğiniz yemeklerden oluşan menü için özel fiyat sorabilirsiniz. Alkollü veya alkolsüz içecekler yat barından satın alınabileceği gibi anlaşmaya bağlı olarak ödemesi sizin tarafınızdan yapılmak kaydıyla, mavi tur öncesi süpermarket'den tedarik edilerek fatura üzerinden % 10 luk bir servis ve soğutma karşılığı dilediğiniz kadar tüketilebilir.

KABİNKABİNKABİN-1
TURDAMÜŞTERİLERYEMEK MASASI

Bu geleneksel Ketch (ayna kıç olan Gulet tipi) ahşap tekne 1987 Bodrum yapımıdır. 6 kişilik misafir grupları tarafından sezonboyuna özellikle Bodrum hayranları tarafından çok sık talep görmektedir. Yaz aylarında evlenen ve özel yat kiralama talep eden balayı çiftleri için ideal ev sahipliği yapılmaktadır. Tutkulu bir denizci olan kaptanımızla birlikte aşçı/gemiciz hep beraber yardımlaşarak misafirlerimize hizmet sunmaktadır. Gerektiğinde hostesimiz de menülerin hazırlanmasında, yemek pişirilmesinde hizmetinizde olmakta konforlu ve iyi bir hizmet sunulmaktadır.

MUTFAKBASTONDÜMEN
LİMANDAGÜVERTEYANDAN

Bodrum'un klasik çizgileriyle donatılmış teknemiz keyifli bir tatil ile ucuzluğu birleştirmek isteyenler için ideal standartlarda 6 kişiye kadar olan arkadaş, dost ve akraba gruplarına rahat bir özel yat kiralama imkanı sunmaktadır. Yatımızda 3 adet kabin ve 2 adet WC bulunmaktadır, tuvaletler marin tip rezervuarlı olup hiç sorunsuz çalışmaktadır. Bir kabin 2 adet single yatak ile donatılmış, diğerlerinde double yatak kullanılmıştır. Ayrıca personel için konaklama yeri mevcuttur. Diğer alternatifler ile kıyaslandığında daha düşük kiralık gulet fiyatları ile tura çıkılmaktadır. Master kabinde kabiniçi özel WC/Duş bulunmaktadır. Ayrıca biri güvertede olmak üzere, 2 adet duş misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. Arka güvertede kitap okumak, dinlenmek isteyenler için gölgelik alan (tentelik) bulunmaktadır, rahat bir yemek servisinin sunulduğu geniş yemek masası da buradadır. Yeterli sayıda güneşlenme minderleri güvertede yer almaktadır yat tatili süresince çoğu misafirlerimizin çoğu kabinde uyumak yerine güvertedeki minderleri tercih etmektedirler. Eğer arzu edilirse ön güverteninde üstü seyyar tente ile kapatılarak daha konforlu dinlenme imkanı bulunmaktadır.

3 Kabin Standart Gulet - HAFTALIK özel yat kiralama fiyatları

NİSAN/MAYIS

HAZİRAN

TEMMUZ

AĞUSTOS

EYLÜL

EKİM/KASIM

350-€ / Gün

400-€ / Gün

450-€ / Gün

500-€ / Gün

400-€/Gün

350-€ / Gün

2.450-€

2.800-€

3.150-€

3.500-€

2.800-€

2.450- €

Not: Ağustos Ayı Fiyatları 13 Eylül Tarihine Kadar Geçerlidir.

Gulet Kiralama Fiyatlarına dahil olanlar:

  • Kaptan ve Aşçı Personel Hizmeti
  • Liman Bağlama ve Transitlog Ücreti

  • 3 Öğün Yemek Hazırlığı ve Servisi

  • Kullanma Suyu

  • Mavi yolculuk Süresince Harcanan Yakıt

  • 3. Şahıslar Mali Messuliyet Sigortası

Kiralık Gulet Fiyatlarına dahil olmayanlar:

  • Yiyecek, içecek gibi gerekli kumanya ve temizlik malzemeleri yolcularımız tarafınızdan tedarik edilierek yata getirilir.