5 Kabin (+1) Standart Gulet Kiralama Fiyatları

Fethiyenin klasik çizgileriyle donatılmış teknemiz rahatlık ile konforu birleştirmek isteyenler için ideal standartlarda imal edilmiştir. Geniş kabinleriyle 11 kişiye kadar arkadaş, dost ve akraba gruplarına özel bir mavi yolculuk sunar.

TEPEDENTeknemiz geleneksel Fethiye yapımı olup klasik ahşaptandır ve çok daha fazla kabin içi ve güverte alanı yaratmak amacıyla ‘’aynakıç’’ adı verilen tipte dizayn edilmiştir. Arka güvertede kitap okumak, dinlenmek isteyenler için yeterli ölçülerde gölgelik alan tente altına yaratılmaktadır. Ön güvertede bulunan geniş yemek masası 3 öğün olarak sunulan yemek servisi için ideal ölçülerdedir. Derin dondurucu ve buzdolapları kapalı salonda bulunmaktadır. Arzu edeceğiniz güzergahta bir mavi yolculuk için ideal standartlarda 4 adet çift-kişilik ve 1 adet 3 kişilik geniş ve rahat kabinlerimiz bulunmaktadır. Tüm kabinlerimizde lumbozlar (havalandırma pencereleri), gardırop, komodin ve ayna bulunmaktadır. Her kabin için özel duş ve ev tipi tuvalet mevcuttur. Geceleri yıldızların altında uyumak isteyenler için yeterli sayıda minderimiz mevcuttur.

Mürettebatımızı oluşturan kaptan, gemici ve aşçımız misafirlerimize hizmet etmek için elinden geleni yapmaktadır, özellikle Türk mutfağından seçilen lezetli ve sağlıklı yemekler mavi yolculuk boyunca her gün elbirliğiyle ve taze olarak hazırlanıp servis edilir. Maceraperestler ve deniz tutkunları için yatımızda pek çok aktiviteye katılabilirsiniz. Güneşlenmekten ve denize girmekten arta kalan zamanınızda balık yakalamak, dalmak, snorkel ile gezinmek ve aynı zamanda bazı koylarda su kayağı yapma imkanınız olabilmektedir.

ÖNDEN DÜMEN GÜVERTE
KAPALI SALON 2KABİNWC1

Teknemizin bağlı olduğu liman Fethiyedir. Başlangıç limanı olarak Fethiye'den çıkış yapılarak düzenlenen Fethiye-Göcek koy ve adalarını kapsayan turlar için idealdir. Sezon süresince uygun olunan haftalarda seçeceğiniz limana göre alternatif mavi tur önerilerimiz göcek mavi tur, marmaris mavi tur, veya Ölüdeniz, Kekova rotasında fethiye mavi tur güzergahlarıdır. Ayrıca talep etmeniz halinde hava alanından limana kadar ki transferiniz klimalı ve lüks araçlarla organize edilebilimektedir.
YANDAN
Konaklama ve yemekler teknede yapılmaktadır, kumanya ve içecekler özel yat kiralama tercih eden gruplar tarafından tedarik edilerek yata getirilmektedir. Bunu bir külfet olarak gören misafirlerimiz arzu ederlerse yarım pansiyon veya tam pansiyon şeklinde kiralık gulet ile mavi tur yapabilirler. 3 öğün olarak hazırlanacak istediğiniz yemeklerden oluşan menü için özel fiyat sorabilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz İçecekler yat barından satın alınabileceği gibi anlaşmaya bağlı olarak ödemesi sizin tarafınızdan yapılmak kaydıyla, tekne tatili öncesi süpermarket'den alınarak faturası üzerinden % 10 luk bir servis ve soğutma karşılığı dilediğiniz kadar tüketilebilir.

5 Kabin Standart Gulet - HAFTALIK özel yat kiralama fiyatları


NİSAN/MAYIS

HAZİRAN

TEMMUZ

AĞUSTOS

EYLÜL

EKİM/KASIM

385-€ / Gün

475-€ / Gün

575-€ / Gün

650-€ / Gün

475-€/Gün

385-€ / Gün

2.695-€

3.325-€

4.025-€

4.550-€

3.325-€

2.695-€

Gulet Kiralama Fiyatlarına Dahil Olanlar:

  • Kaptan – Aşçı ve Gemici den Oluşan Personel Hizmeti

  • Liman Bağlama ve Transitlog Ücreti

  • 3 Öğün Yemek Hazırlığı ve Servisi

  • Kullanma Suyu ve 24 Saat Sıcak Su

  • Mavi yolculuk Süresince Harcanan Yakıt

  • 3. Şahıslar Mali Messuliyet Sigortası

Kiralık Gulet Fiyatlarına Dahil Olmayanlar:

  • Yiyecek, içecek gibi gerekli kumanya ve temizlik malzemeleri yolcularımız tarafınızdan tedarik edilierek yata getirilir.


Teknik Detaylar

Her türlü denizcilik navigasyon ekipmanları, telsiz, radar, 12 Volt elektrik, servis botu, can salı ve can yelekleri, yangın söndürücüler, tam donanımlı mutfak, derin dondurucular, buz yapma makinası

İMAL / YENİLENME TARİHİ1990/2010
YAPIM YERİFETHİYE
BAĞLAMA LİMANI FETHİYE
BOY - UZUNLUK20 MT
EN5.6 MT
SU KESİMİ HATTI 2.1 MT
TİPİ KETCH
KABİN SAYISI 5+1
WC/DUŞ SAYISI6
PERSONEL KABİNİ 1
YOLCU KAPASİTESİ 11
MOTOR BEYGİR GÜCÜ
240HP PERKINS
MOTOR DEVİRİ2800
MAX. SEYİR HIZI10 KNOTS
MARİN JENERATÖRYOK
TEMİZ SU KAPASİTESİ3,5 TON
MAZOT TANK KAPASİTESİ 1,5 TON
ATIK SU TANK KAPASİTESİ2 TON