6 Kabin Standart Gulet Kiralama Fiyatları

Bodrumun klasik çizgileriyle donatılmış standart 6 kabin yatımız rahatlık ile konforu birleştirmek isteyenler için ideal ölçülerde kabinleriyle 12 kişiye kadar arkadaş, dost ve akraba gruplarına özel rahat bir mavi yolculuk sunar.

caz-yandan

Teknemiz geleneksel Bodrum yapımı olup klasik ahşaptandır ve daha fazla kabin içi ve güverte alanı yaratmak amacıyla ‘’aynakıç’’ adı verilen tipte dizayn edilmiştir. Arka güvertede kitap okumak, dinlenmek isteyenler için yeterli ölçülerde gölgelik alan tente altına yaratılmaktadır, rahat bir yemek servisinin sunulduğu geniş yemek masası ve içki barımız da buradadır. 6 adet çift-kişilik geniş ve rahat kabinlerimiz mavi yolculuk için ideal standartlardadır. Kabinlerimizde lumbozlar (havalandırma pencereleri), gardırop, komodin ve ayna bulunmaktadır. Her kabinde özel duş ve ev tipi tuvalet mevcuttur. Geceleri yıldızların altında uyumak isteyenler için serin esen hafif bir rüzgar ve yeterli sayıda minderimiz mevcuttur.

Mürettebatımızı oluşturan kaptan, gemici ve aşçımız misafirlerimize hizmet etmek için elinden geleni yapmaktadır, özellikle Türk mutfağından seçilen lezetli ve sağlıklı yemekler mavi yolculuk boyunca her gün elbirliğiyle ve taze olarak hazırlanıp servis edilir. Maceraperestler ve deniz tutkunları için yatımızda pek çok aktiviteye katılabilirsiniz. Güneşlenmekten ve denize girmekten arta kalan zamanınızda balık yakalamak, dalmak, snorkel ile gezinmek ve aynı zamanda bazı koylarda su kayağı yapma imkanınız olabilmektedir.

caz-güvertecaz-koydacaz-seyirde
caz-kabincaz-koyda2caz-wc

Teknemiz Marmaris limanına bağlıdır. Başlangıç limanı olarak seçeceğiniz limana göre alternatif mavi tur önerilerimiz göcek mavi tur, veya fethiye mavi tur güzergahlarıdır. 15 günlük bir yat tatili planlayan gruplarımız için bodrum mavi tur rotası idealdir. Ayrıca talep etmeniz halinde hava alanından limana kadar ki transferiniz klimalı ve lüks araçlarla organize edilebilimektedir.
caz-koyda3
Konaklama ve yemekler teknede yapılmaktadır, kumanya ve içecekler özel yat kiralama' ların da genellikle gruplar tarafından tedarik edilerek yata getirilmektedir. Bunu bir külfet olarak gören misafirlerimiz arzu ederlerse yarım pansiyon veya tam pansiyon şeklinde kiralık gulet ile olarak da mavi tura çıkabilirler. 3 öğün olarak hazırlanacak istediğiniz yemeklerden oluşan menü için özel fiyat sorabilirsiniz. Alkollü ve alkolsüz İçecekler yat barından satın alınabileceği gibi anlaşmaya bağlı olarak ödemesi sizin tarafınızdan yapılmak kaydıyla, yat tatili öncesi süpermarket'den alınarak faturası üzerinden % 10 luk bir servis ve soğutma karşılığı dilediğiniz kadar tüketilebilir.

Standart 6 Kabin Gulet - HAFTALIK ÖZEL yat kiralama fiyatları

NİSAN/MAYIS

HAZİRAN

TEMMUZ

AĞUSTOS

EYLÜL

EKİM/KASIM

395-€/Gün

495-€/Gün

595-€/Gün

675-€/Gün

495-€/Gün

395-€/Gün

2.765 €

3.465 €

4.165 €

4.725 €

3.465 €

2.765 €

Gulet Kiralama Fiyatlarına Dahil Olanlar:

  • Kaptan – Aşçı ve Gemici den Oluşan Personel Hizmeti

  • Liman Bağlama ve Transitlog Ücreti

  • 3 Öğün Yemek Hazırlığı ve Servisi

  • Kullanma Suyu ve 24 Saat Sıcak Su

  • Mavi yolculuk Süresince Harcanan Yakıt

  • 3. Şahıslar Mali Messuliyet Sigortası

Dahil Olmayanlar:

  • Yiyecek, içecek gibi gerekli kumanya ve temizlik malzemeleri yolcularımız tarafınızdan tedarik edilierek yata getirilir.


Teknik Detaylar

Her türlü denizcilik navigasyon ekipmanları, telsiz, radar, 12 Volt elektrik, servis botu, can salı ve can yelekleri, yangın söndürücüler, tam donanımlı mutfak, derin dondurucular, buz yapma makinası

İMAL / YENİLENME TARİHİ1990/2010
YAPIM YERİMARMARİS
BAĞLAMA LİMANI FETHİYE
BOY - UZUNLUK23 MT
EN6.3 MT
SU KESİMİ HATTI 2.3 MT
TİPİ KETCH
KABİN SAYISI 6
WC/DUŞ SAYISI6
PERSONEL KABİNİ 1
YOLCU KAPASİTESİ 12
MOTOR BEYGİR GÜCÜ
240HP PERKINS
MOTOR DEVİRİ2800
MAX. SEYİR HIZI10 KNOTS
MARİN JENERATÖR12,5 kVA
TEMİZ SU KAPASİTESİ3,5 TON
MAZOT TANK KAPASİTESİ 1,5 TON
ATIK SU TANK KAPASİTESİ2 TON