3 Kabin Klimalı MotorYat Kiralama Fiyatları

Motoryat ile lüks bir tatil arayanlar için Göcek limanından mavitur fırsatı. Rahatlık ve konforu birarada yaşamak isteyenler için yüksek standartlarda 3 kabin (6 kişiye kadar) dost ve akraba gruplarınız için çok keyifli ve özel bir mavi yolculuk imkanı sağlamaktadır.

MYGÖCEK-SEYİRMotoryatımız Göcek limanına bağlı olup Amerikan bayraklıdır. Klasik motoryat özelliklerinin tümüne sahiptir. Daha geniş kabin içi ve güverte alanı yaratılacak şekilde dizayn edilmiştir. Ön kısım oldukça kullanışlıdır ve misafirlerimize rahatça güneşlenme alanı sağlamaktadır. Arka güvertede kitap okumak, dinlenmek isteyenler için yeterli sayıda oturma grubu ve gölgelik alan mevcuttur. Rahat bir yemek servisinin sunumuna müsait geniş bir yemek masası güverteye yerleştirilmiştir. İçecekler için buz yapma makinasının yanı sıra yiyecekler için derin dondurucu ve buzdolabı mevcut olup, uzun süreli liman dışı konaklamaya uygundur. lüks döşenmiş 3 adet kabinimizden biri çift-kişilik (master) yataklı ve diğer ikisi 2 X tek kişilik (single) yataklıdır. Koylarda klima serinliğinde huzurlu ve rahat gecelemeye uygun rahat ve tam donanımlıdır. Kabinlerimizde gardırop, komodin ve ayna bulunmaktadır. Master kabinde özel duş / WC varken diğer kabinlerin banyosu ortaktır.

Mürettebatımızı oluşturan kaptan ve hostemize misafirlerimize hizmet etmek için elinden geleni yapmaktadır. Deniz tutkunları için motor yatımızda olta takımları, snorkel, palet gibi ekipmanlar bulunmaktadır. Arzu edenlere bazı koylarda su kayağı yapma imkanı da sunulmaktadır. Bağlama Limanı olan Göcek'den çıkış yapılmakla beraber Fethiye'den Bodrum'a ve Yunan Adalarına kadar uzanan güzergahta turlar düzenlenebilmektedir. Göcek Liman çıkışlı turlarımızda hava alanından, limana kadar ki transferiniz klimalı ve lüks araçlarla sağlanmaktadır. Yemekli konaklamalarda kumanya ve içecekler özel motoryat kiralama fiyatlarına dahil edilmemektedir. Arzu eden misafirlerimiz yarım pansiyon veya tam pansiyon kiralık motoryat şeklinde mavi tura çıkabilirler. Bu opsiyonun fiyatlandırılması ''standart menü'' veya ''lüks Menü'' olarak 2 şekilde yapılmaktadır. Farklı seçenekler için özel fiyat sorabilirsiniz.


3 kabin motoryat kiralama fiyatları

NİSAN/MAYIS

HAZİRAN

TEMMUZ

AĞUSTOS

EYLÜL

EKİM/KASIM

685- €/Gün

795- €/Gün

895-€/Gün

995-€/Gün

795-€/Gün

685-€/Gün

Not: Ağustos Ayı Fiyatları 13 Eylül Tarihine Kadar Geçerlidir

Motoryat Kiralama Fiyatlarına Dahil Olanlar:

  • Kaptan – Aşçı/Hostes'den Oluşan Personel Hizmeti

  • Liman Bağlama Ücreti

  • Yemek Hazırlığı ve Servisi

  • Kullanma Suyu ve 24 Saat Sıcak Su

  • Klima Kullanımı
  • Göcek içi Harcanan Yakıt

Motoryat Kiralama Fiyatlarına Dahil Olmayanlar:

  • Yiyecek, içecek gibi gerekli kumanya

  • KDV

MYGÖCEK-MSTRKABİNMYGÖCEK-SALONMYGÖCEK-SEYİR
MYGÖCEK-MUTFAKMYGÖCEK-WC MYGÖCEK-İÇ
MYGÖCEK-KABİNMYGÖCEK-GÜVERTEMYGÖCEK-DOUBLE2


Teknik Detaylar

Her türlü denizcilik navigasyon ekipmanları, telsiz, radar, 12 Volt elektrik, servis botu, cansalı ve can yelekleri, yangın söndürücüler, tam donanımlı mutfak, derin dondurucu, buz yapma makinası

İMAL TARİHİ1992
BAĞLAMA LİMANI GÖCEK
BOY - UZUNLUK17 MT
EN7.9 MT
SU KESİMİ HATTI 2.9 MT
TİPİ MORYAT
KABİN SAYISI 3
WC/DUŞ SAYISI2
PERSONEL KABİNİ 1
YOLCU KAPASİTESİ 6
MOTOR BEYGİR GÜCÜ
880HP CAT
MAX. SEYİR HIZI12 KNOTS
MARİN JENERATÖR12,5 KW
TEMİZ SU KAPASİTESİ2 TON
MAZOT TANK KAPASİTESİ 2 TON
ATIK SU TANK KAPASİTESİ1 TON