Alternatif Tatil Önerisi Yat Turu

İlk defa yat turu yapan ailelerin %80 lık bir kesimi mutlaka ertesi yıllarda geri dönüş yapmaktadırlar. Bunun başlıca sebebi kişiye özel sunulan 24 saat hizmet ''oda servisi'' olmaktadır. Özel grupların bir arada geçirdikleri bir yat tatili süresince en hoşa giden unsur her gün farklı koylarda denize girilmesi ve sürekli gezilmesi olmaktadır. Ailelerin tatil köylerine ayrıdıkları bütçeler gözönüne alındığında yat tatili fiyatları oldukça hesaplıdır. Tura çıkan gruplarda sabah çok erken kalkarak güne başlayanlar içinde veya gece çok geç saatlere kadar oturan misafirlerimize de hizmet sunulmaktadır.

Arzu edenler için Yunan adalarını da görme fırsatı sağlayan tekne turları düzenlenebilmektedir. Vize gereksinimleri olmayan bazı adalar gerçekten çok bakir kalmış ve doğal yaşamı çok zengindir. Seçeceğiniz rotaya bağlı olmak üzere yunan adaları turu mevcut programınıza ilave edilebilmektedir. Güney ve ege sahillerimizi gezme imkanı olmuş olan gruplara farklı bir mavi tur imkanı ve farklı kültürleri tanıma şansı sunulmaktadır.

Tatil köylerinde geçirilen bir hafta ile kıyaslandığında mavi yolculuk gerçekten çok farklıdır. Esasen her gün aynı tür yemeklerin yendiği, aynı denize girildiği kalabalık bir ortamda sürekli koşuşturmaca ile geçen bir haftadan sonra insanların tam olarak dinlenmeye bile vakti olmamaktadır. Sadece sizin talep ettiğiniz yemeklerin hazırlandığı yat turları çok geniş bir menü seçeneğine sahiptir. Ayrıca gezilen limanlarda karaya çıkma imkanı sağlandığından denizden farklı şehirlere ulaşılabilmesi sebebiyle alternatif tatil önerisi olarak sunulmaktadır. Guruplar için özel rota oluşturulmakta, azu edenler başlangıç limanlarına geri dönebilmekteler veya farklı bir limanda yat tatili turları tamamlanabilmektedir.

Bir otele odası kiralaması ile yat kiralama fiyatları birbirine bir çok yönden benzemektedir. Tek istisna ilave olarak 24 saat özel oda hizmeti için bir ücret talep edilmemektedir. Gezilen koylarda kara konaklamaları yapılabilmekte, bisiklet ile koylarda keşfe çıkılabilmektadir. Önceden organize edilmek şartıyla pek çok farklılıklar yat turları na ilave edilebilmektedir.