Mavi Tur Çıkış - İniş Limanları

Özel Yat kiralama yaparak mavi yolculuk tercih eden misafirlerimiz mavi tura çıkış yaptıkları limanda inerek evlerine geri dönmek isterler. Ancak tur öncesi kararlaştırmak suretiyle mavi tur rotası içerisinde olmak kaydıyla farklı limanları ziyaret etmek veya turu farklı limanlarda sonlandırmak mümkündür. Rotalar arası fiyat farklılıkları limanlar arasındaki mesafeye göre ayarlanmaktadır. Dolayısıyla mavi yolculuk esnasında fikir değiştirmek durumunda rotaya göre farklı mavi tur fiyatları ödemeniz gerekebilir.

Ayrıca inilmek istenen liman için değerlendirilmesi gereken diğer bir unsur da kiralık guletler de bir sonraki haftanın tur rotasıdır. Eğer yolculuğun tamamlanacağı liman ile diğer turun bineceği limanlar arası çok fark var ise mesafeler arası toplam saate göre indirilecek misafirlerimizi daha erkenden limana götürmemiz mecburiyeti oluşabilir.

Genellikle kiralık guletler yolcularını indirdikleri günde yeni misafilerini alarak, yeni tura başlarlar. Bu yüzden özel bir uygulama yapılması çok zordur, bu turlar başladıkları limanlarda tamamlanırlar mavi yolculuk fiyatları da bu doğrultuda hazırlanır, standart program bozulamaz.