En Ucuz Mavi Yolculuk Özel Yat Kiralama

Kiminle birlikte olmak istediğinize karar verdikten sonra oluşturacağınız grubun sayısı 8 - 10 kişi civarında ise özel yat kiralama yapmak suretiyle daha kaliteli ve size özel bir tatil geçirebilirsiniz. Bu durumda tekneyi paylaşacak diğer kişi ve gruplar olmayacağı için yemekten rotaya kadar her türlü detayı kendiniz kararlaştırabilirsiniz. Bu şekilde farklı görüşlerin pek olmadığı ortamda çıkacağınız bir mavi yolculuk anlaşmalı gruplar arasında kırgınlık olmadan tamamlanabilmektedir. Yat personelimiz sadece size özel servis sunarlar, neredeyse 24 saat boyunca, sabah erkenden kahvesini içmek isteyen grup üyesine de gece geç saatlere kadar eğlenenlere de aynı şekilde hizmet ederler.

YAT TATİLİGenellikle tur başlangıçları cumartesi günü yapılmaktadır. Mürettebatımız kendi arasında işbölümü yapmak suretiyle özel yat kiralama yapmış olan misafirlerimize bir sonraki cumartesiye kadar, her sabah erkenden, gece yarısına kadar hizmet sunarlar. Gezeceğiniz koy ve adalar karadan ulaşıma kıyasla, denizden daha çok zaman gerektirmektedir, haliyle tüm rotaların tamamlanması tam bir haftayı kapsamaktadır. Genellikle limanlarda geceleme yapılmadan güvenli koylara demir atılır. Cruise turlarında konaklanamayan veya hiç uğranılmayan pek çok ada ve koy tercih ettiğiniz rotanız içinde olmasa bile teklifte bulunarak gezebilirsiniz. Uğramak istediğiniz koyları kaptana bildirmeniz yeterlidir. Bir sonraki tur özel yat kiralama sözleşmesi değerlendirilerek güzergahı bozmayacak biçimde düzenlenebilir. İdeal tatil döneminizi kendiniz belirlediği gibi, güzergah, konaklama koyları ve yemek menüsü gibi pek çok element de sizin tercihleriniz doğrultusunda organize edilir. Sezon içerisinde nadiren de olsa sezon başı ve sonu haftalarında mini turlara çıkabilirsiniz. Bir haftadan daha az sayıda sürede örneğin 3gece/4gün için özel yat kiralama opsiyonuna mini yat turu denmektedir.

Tam pansiyon konaklama talep etmediyseniz, içecekleriniz ve kumanyanız sizin tarafınızdan belirlenerek mavi yolculuk öncesi tedarik edilerek yata getirilir. Eğer arzu ederseniz yemek menüsü ile buna bağlı kumanya tedariki ve nakliyesi bizim tarafımızdan üstlenilebilir. Bu konuda farklı önerilerede açğız, arzu ettiğiniz bir seçenek oluşturulabilir. Hatta bu konuda mail yoluyla sipariş bile verilebilmektedir. Tur süresince önceden belirlediğiniz bu menü her öğün özel yat mutfağında taze ve günlük olarak pişirilerek servis edilmektedir. En önemli konu menü ile ilintili kumanya listesinin adet ve kilolarının çıkartılmasıdır. Tur ortasında tükenen bir malzemenin olmaması gerektiği gibi, tur sonunda da artmış malzemelerin kalmaması en idealidir. Zaten bu konuda işinde başarılı bir ekip ile çalışmıyorsanız sektörde yaygın olarak uygulanan erken rezervasyon indirimleri veya kampanyalarıyla yani en ucuz mavi yolculuk fiyatları ile rekabet edilemez.