Bizi Seçmeniz için Geçerli Sebepler

Biz direk müşteri odaklı olarak çalışırak her mavi tur bir müşteridiğerinin başlangıcı olacağına olan inançla hareket ederiz. Arzu ettiğiniz rotadaki pek çok koy ve adanın gezilmesi bizimle çok eğlencelidir, çünkü biz ''hayır'' demekten hoşlanmayız. Beğenmediğiniz veya sonradan kalabalıklaşan koylardan diğerine geçmemiz sorun olmaz. Bizimle gulet kiralama yaparak tura çıkan bütün misafirlerimizi memnun etmek için mevcut yat imkanlarımızı, sizlerin hizmetine sunmaktan esirgemeyiz. Yıllar içerisinde bizleri tercih eden grupların sayısı artmak suretiyle teknemizin tüm bakımları daha kaliteli olarak yapılabilecek ve sizlere daha konforlu sunma şansımız olacaktır. Bizler yeni tanıştığımız bütün misafirlerimizin eşsiz bir mavi tur geçirmesine vesile olup; sadece bir defalık değil, gelecek yıllardaki taleplerinizde de birlikte olmak ümidiyle hareket ederiz.

İhtiyaç duyulacak kumanya listesinin hazırlığı haftalık gulet kiralama için en önemli unsurların başında gelmektedir. Eğer bir hafta süresince yetecek kumanya ile yola çıkılmaz ise denizde her eksiğinizi giderme şansınız olamaz. Arzu ettiğiniz menü ile ilintili yiyecekler taze meyve, sebze, et veya balık temini için bilgi ve tecrübemizden yararlanabilirsiniz. Kaç kişi olarak gulet kiralama yapacağınıza bağlı olarak satın alınacak malzemelerin adet veya ağırlığı profesyonelce hazırlanması ve istiflenmesi çok önemlidir. Bu suretle her gün ve günün her öğünü için hazırlanacak yemek menüsüne uygun yiyeceklerin saklanması gerektiğinde dondurulması veya soğutulması ve ısıtılması hep profesyonel aşçımızın önerileriyle yönlendirilebilir.

Bizimle özel gulet kiralama yaparak tura çıkan bütün misafirlerimiz için mavi tur fiyatları gelecek sezonlar için % 5 indirimli uygalınız. Eğer bir sonraki sezonda tura çıkma imkanınız olamaz ise size uygulayacağımız indirim daha sonraki yıllar içinde geçerlidir. Yani servisimizden ve yatımızdan memnun olan gruplar ertesi sezonlarda bir daha gulet kiralama firması arayışına girmezler.