Tekne Turu ve Muhafazakar Yat Tatili

Yeni nesil yatçılık olarak sunulan farklı bir bir tatil konseptidir. Sadece tesettürlü hanımlardan oluşan özel grupların değil mazbut ailelerin de çocuklarıyla beraber rahat bir tatil yapmasına yöneliktir. Muhafazakar yat tatili son yıllarda yoğun olarak muhafazakar kesimden ilgi görmektedir. Daha önce teknelerdeki erkek personelden rahatsız olan aileler mavi yolculuk turlarına sıcak bakmıyorlardı, ama artık Senor Frog's ile bayan personel eşliğinde muhafazakar aileler rahat bir yat tatili nin keyfini çıkartabiliyorlar.

Bu kadar yoğun ilginin oluşmasında ramazan ayının yaz sezonuna rastlaması da önemli bir etkendir. Misafirlerimiz bayan personelin eşliğinde çıkılan muhafazakar mavi turlardan çok memnun kalmaktadırlar. Bayanlar ve erkekler farklı güvertelerde güneşlenebilmekte ve denize girebilmektedir. Önceki senelerde geleneklerine bağlı ailelerin tercihi olan motoryat kiralamalarının yanında artık gelenksel ahşap guletler ile düzenlenen muhafazakar maviturlar da yer almaktadır, üstelik çok daha hesaplı bütçelerle.

Genellikle Göcek koyları ve civar adalarını kapsayan muhafazakar tekne turu için önceden organizasyon yapılarak güzergahın belirlenmesi gerekmektedir. Hangi rotanın tercih edileceğine bağlı olarak detaylar konusunda mutabık kalınması gerekmektedir. Misafirlerimizin tekne turu öncesi eğer varsa özel taleplerini tur çıkışından önce belirtmeleri halinde personel konusunda daha seçici olunmaktadır.

Gen