Mavi Tur Fiyatlarına Neler Dahil Değildir

Tekneye biniş limanı dışında kalan ve haftalık tur içerisinde uğranılabilen (bağlanılabilecek) diğer limanların liman ücretleri özel yat kiralama fiyatları içerisine dahil değildir. Eğer tur günü hazır olmayan veya geç kalan grup üyeleri olur ise ertesi gün yakındaki bir koydan tekneye transferleri sağlanabilmektedir, bunula ilintili ücreti önceden sormanız gerekmektedir. Teklif aldığınız mavi tur fiyatları genellikle KDV içermemekte daha sonra ilave edilmektedir. Fatura konusu ve vergiler mutlaka önceden teyit edilmesi gerekli konulardandır.

Son yıllarda tüm içeceklerin de dahil edildiği organizasyonlar çok talep gören turlar arasındadır. Misafirlerimiz herşey dahil mavitur diye fiyat almakta ancak şeklen öyle olmadığı tur başladığında ortaya çıkmaktadır. İçecekler ya kısıtlanmakta yeterli sayıda tedarik edilmemekte veya dahil olan çok kısıtlı sayıda hiç bilinmedik markalar olmaktadır. Daha önce mavi tur yapmamış olanların çok dikkatli fiyat analizi yapmaları gerekmektedir. Grup oluşturabiliniyorsa kişi sayısına bağlı 5, 6 kabinlik tekne kiralama yapılması, kabine göre daha ekonomik olabilir. Bu durumda çok daha kaliteli ve grubunuza özel bir tatil geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz tarihi yerleri görmek için karaya çıkmak isteyebilirler, bunun gibi mavi yolculuk ile bağlantılı kara turları fiyatlara dahil değildir.

Diğer taraftan kabin kiralama yapmaktaysanızda aynı şekilde, hava alanı transferleri ve rota dahilinde olmayan limanlara bağlanma ücretleri mavi tur fiyatları içerisinde dahil değildir. Konaklama tam pansiyon olarak yapıldığından 3 öğün ve 5 çayı yiyecekleri teknede hazırlanarak servis edilir ancak içecekler dahil değildir. Son olarak teklif aldığınız mavi yolculuk fiyatları KDV içeriyor mu yoksa hariç mi önceden teyit etmeniz gerekmektedir.