Kadın Kaptanlı Tesettür Turları Düzenlenebilir

Yatçılık sektörü ve yat tatili ne gönül vermiş kişiler içerisinde gulet idare etme personel yönetimi ve motor bilgisi gibi pekçok farklı konudan analayan bayan personel bulmak çok zordur. Eğitim sistemimizde mavi tur düzenleme beceri ve bilgisine sahip çok az kadın personel yetişmektedir. Bu zorlukların üstesinden gelerek oluşturduğumuz ekibimizde yer alan ve uzun yıllar mavi yolculuk deneyimi olan bayan kaptan ve bayan aşçı/gemici den oluşan bayan mürettabatımız ile pek çok rotada hizmet sunmaktayız.

Özellikle güzergah boyu daha gizli kalmış ve tenha koyları tercih ederek gerçekleştirilen ve dini hassasiyeti olan ailelere hitap eden tesettür turu adı verilen bu organizasyonu bir kaç şekilde yapabilmekteyiz. Eğer misafirlerimizin arasında teknenin koylara bağlanmasında ve demir alınmasında bilgi ve tecrübe sahibi olanlar bulunmakta ise kadın kaptanlı tur bir bayan aşçı ile birlikte yapılabilmektedir. Aksi taktirde ekibimize gemici dahil ederek 3 kişilik mürettebat ile tura başlamakta ve gemicimiz teknenin bağlanmasıyla birlikte uzaklaşarak ihtiyaç olana kadar tura katılmamaktadır. Misafirlerimizin çok daha rahat etmelerine olanak sağladığından bu seçenek de tercihinize sunulmaktadır.

Haftalık tesettür gezileri bay bayan tüm misafirlerimizin mahremiyetine azami özenin gösteriliği turlardır, ayrıca bekarlar çiftler aileler çocukları ile birlikte katılabilirler. Talep edeceğiniz özel isteklerinizi tur öncesi bildirmekten çekinmeyin. Kumanya ve özel yemek menüleri karşılıklı görüşülerek belirlenebilmektedir. Misafir gruplarımız içkisiz gulet kiralama tercih ettiklerinden teknemizde alkol kullanılmamaktadır.